Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome
W żadnym wypadku się nie oburzyłem... jeżeli nie jaram się F2F to nie rozumiem tego sportu? daj spokój... może i F2F robiło na mnie wrażenie za pierwszym razem. Co ma wspólnego z samą walką to całe F2F ? mało to było przypadków, że bokserzy na F2F byli wielcy kozacy, nic ich nie było w stanie wystraszyć, pewnością siebie aż kipieli a w ringu pokazywali wielkie gó... nic nie pokazywali.
@AdamekFightPL
Boks to konfrontacja dwóch mężczyzn. Staredown jest jedną z nich a wiec moje podniecenie uważam za naturalne.
@Metzger
Nie wiem czy przestraszony. Nie powiedziałbym. Ten uśmiech to miał być strach? Był epicki i Vitka nieco podku*wił. Zobacz co z tego wynikło.
@Pakman
Widziałem bardziej rozluźnionego Alberta. W walce z Johnsonem to samo. Nogi miał sprężyste i nawet minę nerwową.
@Jerome
Metzger w sumie ma rację. Adamek przed walką z Kliczką na prawdę nie był sobą. I nie chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o walkę, ale też o zachowanie na ważeniu. Ten wyraz twarzy... nie wiadomo czy był to strach czy może z jego organizmem na prawdę działo się coś nie dobrego. Właściwie to są dwa wyjścia: Adamek na F2F z Kliczką wręcz zadrwił z Witalija śmiejąc muu się w twarz czy może Adamek myślał, że Kliczko będzie się również uśmiechał i po chwili uśmiech zszedł mu z twarzy gdy zobaczył minę Kliczki.
@AdamekFightPL
Wybacz, że znów Tobie się obrywa ale uważam, że ta cała historia z aklimatyzacją Górala to pieprzenie. Do momentu walki każdy kadr z Tomkiem czy to z konferencji czy to z wywiadu, teningu, ważenia i wejścia do ringu był dla mnie normalny. Nic nie zauważyłem, że Tomek jest jakiś nie swój, czy to zmęczony, czy to przepracowany czy też w drugą stronę czyli naładowany i zbytnio podekscytowany. Zupełna norma. Tomek wchodził do ringu jak do każdej walki w HW. Walkę zaczął jak każdą walkę w HW. Dostał jeden cios dobry cios i już miał nogi wątłe a koncepcja walała się na trybunach. Vitali po prostu pokazał Tomkowi miejsce w szeregu. Byłem bardzo smutny, no przecież. Do dziś oglądałem tę walkę tylko 3 razy. Raz na żywo, drugi raz na drugi dzień przy śniadaniu i jakoś tydzień po. Gdy trzeci raz oglądałem walkę to przy zapowiedzi Buffera (zapowiedzi Tomka) normalnie się wzruszyłem i po 3 rundzie wyłączyłem walkę bo nie miałem przyjemności z oglądania. Nie mam psychy sobie tego przypominać, nie wiem czemu. To smutne ale prawdziwe. Tomek to wielki wojownik ale Klitschko po prostu go upokorzył i nie dlatego, że Adamek się nie zaaklimatyzował tylko dlatego, że Klitschko to Klitschko a Adamek to Adamek. I koniec .

Wachu wygląda bardzo dobrze, jest przygotowany, pewny siebie, ma swoje atuty i tak jak Tomek wejdzie do ringu wygrać ale czy mu się uda? Zobaczymy. Ja w to wierzę i mam taką nadzieję.
@Jerome
Może to nie sprawa klimatyzacji a właśnie stresu lub czegoś podobnego. Adamek nie walczył tak jak zawsze, był bardzo sztywny. Być może to jakiś błąd w przygotowaniach, ale wyglądał w pewnych momentach jak by tańczył ''robot dance''. Druga sprawa to to, że Adamek po prostu nie potrafi bronić się przed prawymi sierpowymi. W walce z Walkerem też padł właśnie przez lukę nad lewą ręką... trochę za bardzo wyjechaliśmy poza główny temat tego wątku Smile
@AdamekFightPL
No racja. Ale cieszy mnie, że poniekąd się zgadzamy. Mi się staredown Mariusza z Władimirem bardzo podobał i jest to dla mnie pewien dobry zwiastun. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy ;]

Ja się cieszę, że jeszcze ważenie przed nami i kolejny pojedynek spojrzeń. Mam tylko nadzieję, że Mariusz nie wyskoczy znów w tych kąpielowych spodniach za kolana Big Grin
Jednego jestem pewien. Mariusz zawalczy najlepiej w karierze. Da z siebie 100 %. Nie będziemy się za niego wstydzić. Kliczko tę walkę też zapamięta na długo i nie będą to miłe wspomnienia. Nie twierdzę, że Mario na pewno wygra pojedynek, ale bardzo mocno się postawi.
Też jestem pewien, że Wach da takie emocje, że nie tylko my zapamietamy na dlugo ta walke ale i Kliczko i caly jego team.
F2F jest BARDZO WAŻNE. BAAARDZO wiec nie.dziwcie sie, że jerome ma takie zdanie. Ja po.konferencji adamek-kliczko dalbym sobie.glowe uciac ze kliczko zmiecie z ringu Adamka. Malo.nie.zszedl na tamten swiat ze strachu i stresu. Mariusz ma ogromne szanse na znokautowanie Wladimira. Po zakonczeniu konferencji taki Adamek przeciez nie mogl zasnac pol nocy. Presja przez spojrzenie Vitalija i Wladimira wywolana na Adamku byla tak ogromna,że Adamek w glowie miał tylko to wiec nie mowcie, że F2F jest niewazne. Jest rownie wazne co sama walka bo to jedno spojrzenie moze zadecydowac o przebiegu calej walki.
Pisalem z komorki dlatego tyle bledow. PrzepraszamWink
Juan de Leon stwierdził,że Kliczko waży obecnie 105 kg...Możliwe to jest? Wach ma wnieść 115 kg
http://www.youtube.com/watch?v=BWmd_6SYK...embedded#! Świetne video od Global Boxing
(06-11-2012 12:40 PM)PeterManfredo napisał(a): [ -> ]Juan de Leon stwierdził,że Kliczko waży obecnie 105 kg...Możliwe to jest? Wach ma wnieść 115 kg
To by była jego najwyższa waga w karierze. Choć całkiem możliwe, bo ostatnio wniósł na wagę 103kg. Co do 115kg Wacha też bardzo prawdopodobne, bo raz, że na pewno zrzucił sporo tłuszczu, a dwa, że nabudował trochę mięśni.
Przekierowanie