Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Pakman
Dobrze, dobrze. Nie kłócę się. Przeliczyłem się jednak ale nie ważne. Koniec tematu.

W poniedziałek konferencja? Ooooo takk ;]
Wiadomo czy Witalij będzie na konfie i ważeniu? Pytam, bo ostatnio ma sporo obowiązków wobec ojczyzny.
@Pakman
Na pewno będzie.
@Pakman, AdamekFightPL
A ja bym się nie zdziwił gdyby tym razem się nie pojawił. Ktoś mi mówił, że nieźle im tam idzie więc praca wre i może Vitka zabraknąć u boku brata przynajmniej do dnia walki.
@Jerome
No way... są rzeczy ważne, ale są ważniejsze.
Patrząc na sparingpartnerów Wacha to można się uśmiać...Chris Thomas? Bilans 17-17-2,do tego ma 41 lat...Mocniej go popchnąć i leży. Przeskok ze sparingów do ringu z Wladem będzie dla Mariusza szokiem...
@Peter

Nie wydaje mi się. Sparingpartnerzy rzeczywiście do bani, ale Mariusz sam sparował chociażby z Saszką Powietkinem, więc chyba wie co to znaczy mistrzowski poziom.
Ja na miejscu Mariusza przed walką z WK wyciąłbym sobie chirurgicznie żuchwę i wstawił gumową Smile

Rewelację które nam dostarczył AFPL mogą okazać się nie przesadzone, walka moim zdaniem na 75%* skończy się przez ciężki nokaut na Mariuszu.

*edited
@Kikas
To i bez rewelacji AdamkaFightPL było wiadomo.
O szczęce Mariusza będzie można więcej powiedzieć po 2-3 rundach walki.
Przekierowanie