Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@PeterManfredo
To, że ktoś tak powiedział nie oznacza, że tak na prawdę było, ale nie będę się upierał, zapewne masz racje i to nie jest fotomontaż.
Zdjęcie dodane przez bokser.org na Facebooku
@PeterManfredo
To zdjęcie było już na ringpolska chyba z miesiąc temu. Przed pierwszą konferencją Wach-Kliczko. Mariusz podarował to zdjęcie Władimirowi.
A gadasz o fotomontażu




Wach jak widać spokojny, zabawny. Jest dobrze. Kurrrrrr*a jak ja bym chciał żeby wygrał... mam nadzieje, że na ważeniu już nie będzie tak miło i zabawnie tylko Mariusz będzie w humorze do walki tak jak Chisora przed walką z Witem. Oby też w sobotę wyszedł do ringu z takim samym nastawieniem jak Dereck do Witka. Mariusz gdyby chciał mógłby pokonać Władimira w 1 rundzie! pamiętajmy, że Kliczko w 1 rundzie zazwyczaj zaczyna bardzo ostrożnie. Mariusz powinien zachować się tak jak Ivan Drago w walce z Apollo Creedem. Wyczekiwać, badać się nawzajem z Kliczko aż nagle jego trener krzyczy z narożnika ''Teraz Mariusz!!!'' i w tym momencie Mariusz powinien ruszyć do frontalnego ataku, powinien chcieć mu urwać głowę, tym razem klincze Władimirowi by nie pomogły bo Mariusz na pewno fizycznie słabszy od Włada nie jest!
To tylko teoria...W ringu wszystko będzie inaczej niż im się teraz wydaje i inaczej niż sobie planują. Będzie co ma być-oby dał z siebie wszystko i pokazał klasę i pracę wykonaną na treningach
(07-11-2012 07:03 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Nie sądziłem, że taki Ortiz, Garcia czy Jennings w ogóle znają Wacha
Nie znają. Dziennikarz ich poprosił o przeczytanie paru słów do kamery, a oni do dzisiaj się głowią kim do cholery jest Mario Shvah?
(07-11-2012 09:25 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]
(07-11-2012 07:03 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Nie sądziłem, że taki Ortiz, Garcia czy Jennings w ogóle znają Wacha
Nie znają. Dziennikarz ich poprosił o przeczytanie paru słów do kamery, a oni do dzisiaj się głowią kim do cholery jest Mario Shvah?
No bez przesady, coś tam mogli gdzieś usłyszeć. Ale myślę, że mało który by bez pomocy dziennikarza potrafił poprawnie wypowiedzieć imię i nazwisko Wacha.
Dopiero teraz obejrzałem ten wywiad i ten Mariusz to zajebisty chłop! Oby mu poszło w sobotę
Znakomity Eddie Cotton sędzią ringowym [Obrazek: 11540077-large.jpg#.UJ]
Eddie Cotton?! Super!! To mój ulubiony sędzia ;]
robi się idealnie... Big Grin
Przekierowanie