Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@AdamekFightPL
Otóż to, gdybać można, ale "wszystko zweryfikuje ring", cytując klasyka. Psychika Wacha to największa zagadka i może się okazać, że żadna z moich teorii na jej temat się nie sprawdzi.

Czekam teraz na jakiś wywiad z Mariuszem w kontekście tego pojedynku, jestem ciekaw jego podejścia do sprawy i tak dalej. Mam nadzieję, że redakcja bokser.org czy nawet konkurencja niedługo taki przeprowadzi, bo da nam on odpowiedź na parę pytań.
@Szakal
Mówisz i masz. Radio ''Rampa'' się o to postarało. Dzisiaj o 9 p.m na http://www.radiorampa.com odbędzie się wywiad z Mariuszem Wachem, który będzie mówił o swojej walce z Władimirem Kliczką.
Niestety wywiad w "Rampie" przespałem, ale uratowała mnie redakcja bokser.org, która wywiad z "Polskim Wikingiem" wrzuci na portal jutro. Dzisiaj pojawił się tylko króciutki fragment, akurat ten najbardziej mnie interesujący:

Cytat:Na pewno nie przegram tej walki w szatni, wyjdę jak zawsze dobrze przygotowany fizycznie i psychicznie. Zdaję sobie sprawę, że przez różnych specjalistów będę w różnych statystykach oceniany gorzej od Władimira Kliczki. Taka sytuacja mnie jednak motywuje do jeszcze większej pracy, aby udowodnić niedowiarkom, że mogę coś osiągnąć w tym sporcie. Jeszcze niedawno byłem w związku z moimi kontuzjami przez wielu spisany na straty, mówili mi że zostało mi stanie na bramkach, a jak widać marzenia się jednak spełniają
Oczywiście wiem, że to tylko gadanie, ale nie ukrywam że jestem o psychikę Wacha po przeczytaniu tego nieco spokojniejszy. Pozostaje czekać na cały wywiad.
http://www.bokser.org/content/2012/08/17.../index.jsp
Zarąbiste zdjęcieSmile ciekawi mnie kto i skąd je wygrzebał i czy obydwaj pamiętają taką scenę ze swojego życia hehe
(17-08-2012 10:49 PM)Crumb napisał(a): [ -> ]Zarąbiste zdjęcieSmile
Zdjęcie faktycznie ciekawe. Szelmowski uśmiech Władka i zmęczony Wach Smile Obstawiam, że zdjęcie pochodzi z okolic 2000 roku.

A z innej beczki to dziwi mnie milczenie obozu Kliczków na temat najbliższego rywala Włada.
Wachu to wygra!
Prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć że to Mariusz, ponieważ zupełnie niepodobny.
to Mariusz !Smile zdjęcie pochodzi z jego oficjalnego konta na FB.
MARIUSZ WYGRA TĄ WALKĘ !! NIGDY TAK W NIKOGO NIE WIERZYŁEM JAK W NIEGO !! nie mogę się doczekać walki. MARIUSZ !!
@Crumb
Miałem to samo przed walką Adamek-Kliczko Smile
@AdamekFightPL

Ja też, chyba przez tydzień miałem doła, ale nawet przez chwilę nie przyszło mi na myśl, żeby z niego szydzić z powodu przegranej. Po obejrzeniu walki na zimno, stwierdziłem że rzeczywiście nie stanowił żadnego zagrożenia dla VK, ale mimo to trzymał się dzielnie. No i muszę przyznać wielki szacun dla komentatorów Canal+, którzy komentowali walkę z dużym dystansem i obiektywizmem, nie to co Ci z Polsatu...no ale ta walka to już historia.

Ale jeszcze co do komentatorów, bardzo lubię oglądać walki bokserskie, z amerykańskimi i angielskimi komentatorami, nie ważne czy walczy ich rodak czy nie, zawsze są obiektywni i chwalą lepszego zawodnika (przynajmniej do tej pory takie wrażenie odniosłem).
Przekierowanie