Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome

Jasne, to tylko potwierdza przypuszczenia.

Dla mnie dwie kluczowe kwestie w tej walce to: co Wach pokaże w obronie i jakie Kliczko będzie miał nastawienie, czy będzie chciał znokautować Mariusza od pierwszego gongu, czy zdominować i trochę odwlec egzekucję. Oczywiście mam nadzieję zobaczyć w miarę wyrównaną walkę, ale takowej się niestety nie spodziewam.
Wach ma dobra obrone.
650 tys. euro zarobi Mariusz Wach za walke z Wladem informuja niemieckie media
ZYSKI:
Wynagrodzenie od stacji RTL: 3 mln euro
Sprzedaż praw do transmisji w innych krajach (średnio 150 państw): 500 tys. euro
Zysk ze sprzedaży biletów (14 tys. sztuk): 800 tys. euro
Sponsorzy: 1 mln euro
Reklamy na ringu: 500 tys. euro

(Łączny przychód: 5,8 mln euro)



STRATY:

Wynagrodzenie dla Mariusza Wacha: 650 tys. euro
Federacje: 400 tys. euro
Koszt wynajęcia hali: 100 tys. euro
Impreza po walce: 100 tys. euro
Obóz przygotowawczy (ośrodek treningowy, sparingpartnerzy itd.): 300 tys. euro
Sędziowie (ringowy oraz punktowi): 100 tys. euro
Pozostałe wydatki: 100 tys. euro
(Łącznie: 1,85 mln)



SALDO: 3,95 mln euro


Podsumowanie: Po odliczeniu podatków i opłaceniu współpracowników Władimirowi Kliczce po walce z Wachem pozostanie około 2,5-3 mln euro.
Nie uwzględniono zysków z pakietów PPV sprzedawanych w Polsce
Nie tak źle patrząc na pozycję Mariusza na rynku. Więcej od Charra Tongue

Ile dostał Adamek?
Coś w okolicach 5 mln $ chyba...
Dolarów?! Wow! 15 milionów za nie całe 30 minut "walki". Mariusz może Tomkowi buty czyścić.

Swoją drogą.. My tu gadu gadu a myśleliście co w przpadku kiedy Wach faktycznie pokona Włada, później znów Włada w rewanżu a na koniec Vitalija? Ale byłaby miazga. Ciekawy jestem, czy wtedy Tomek zechciałby walczyć z rodakami? ;]
Mówiło się o 10 mln złotych,dolar nie był wtedy po 3 złWink chyba...
Mariusz fajne pieniądze dostanie. Co do Twojej wizji rewanży @Jerome to Albert Sosnowski skwitowałby to tak: "Za dużo science-fiction,nie?"
Wink Smile
@Peter
Hahahaxdd No tak ;]
Oglądałem właśnie wywiad z Wojciechem Bartnikiem i jako jedną z głównych zalet Mariusza wymienia on jego szczękę
A ja właśnie oglądałem wywiad z Mariuszem w którym Mariusz mówi, że niektórych sparingpartnerów Klitschko zatrudnił tylko po to, żeby nie pojechali na sparingi do Mariusza. W ogóle z nimi nie sparował, tylko siedzieli i mieli za to kasę a Mariusz przez to mniej pomocy. Ale szuja z tego Włada. Obyś poniósł surową karę.

Peter dopiero zobaczyłem Twoje dane finansowe i zastanawia mnie jak Mariusz opłaci wszystko to co Wład mając tylko 650 000 euro...
Przekierowanie