Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adammobp

Chodziło mi o szczękę + podbródek http://www.bokser.org/content/2012/10/24.../index.jsp
Nie no bez przesady,do Wacha to mu brakWink
Ja tam też akurat podobieństwa nie widzę, ale jeden zobaczy, a drugi nie zobaczy.




Fajny wywiad z Mariuszem. W pewnym momencie mówi, że Kliczko mu nic nie zrobi... nie wiem kto mu tak namącił w głowie, ale to nie mówi prawdziwy Mariusz Wach.

@Pakman
W tym wywiadzie masz taktykę Wacha. Nie jest tak jak mówiłeś, że Mariusz ruszy na niego z wolą znokautowania do w 1-3 rundzie tylko będzie go chciał wymęczyć przez połowę walki dopiero później ruszyć do ataku... kiepska ta taktyka, zobaczymy kto tu kogo wymęczy.
Stallone też szans Mariuszowi nie daje:
"Ktokolwiek stanie do walki z młodszym z Kliczków - przegra. Władimir jest w znakomitej formie, a poza tym ma takie podejście do boksu, że wygranie z nim nie jest możliwe - cytuje rosyjski portal allboxing.ru.
W wadze ciężkiej mamy teraz posuchę. Przebić mogą się tylko giganci. Kiedyś mistrzami byli Frazier, który ważył 95 kilogramów, czy też Foreman, który był o dwa kilogramy cięższy. A teraz? W ringu biją się zawodnicy, wnoszący na wagę po 110-120 kilo! Niemożliwością wydaje się teraz znalezienie pięściarza, który łączyłby wzrost, szybkość i bogaty repertuar ciosów."
Richard Towers:
"Oglądaliśmy kilka walk Wacha i szczerzę mówiąc nie życzę źle nikomu, ale realistycznie patrząc to dla Wacha za wysokie progi. Kliczko jest wielkim mistrzem, on nie lekceważy nikogo, on trenuje ciężko jak do każdej walki. Wiem, bo trenuję z nim.

Według Richarda Towersa pojedynek zakonczy się nokautem. - Wach podejmie walkę, na pewno będzie przygotowany, ale być może nie zdaje sobie sprawy, w co się pakuje. Nie sądzę, aby to było zatrzymanie walki przez sędziego, to będzie czysty i ciężki nokaut. Nawet nie mrugajcie, bo możecie to przegapić"
@AdamekFightPL

Najwidoczniej Mariusz uznał, że taka taktyka jest lepsza ( może jest coś o czym nie wiemy ? ). Moje zdanie jest inne, ale na pewno nie znam Mańka tak dobrze jak trener DeLeon. Zobaczymy co z tego wyjdzie, a może to tylko zasłona dymna ze strony Wikinga ?
@Pakman
Nie sądzę aby Mariusz kłamał w wywiadzie dla restauracji U babci maliny Big Grin jeżeli Mariusz obierze rzeczywiście taką taktykę to szykuje nam się ostre KO w 3-4 rundzie.
@AdamekFightPL

Zobaczymy jak na Władka wpłyną ostatnie wydarzenia. Może Mario ma tak twardą szczękę, że wytrzyma te bomby Kliczki w początkowych rundach. Może być tak, że przez pierwsze rundy Władimir będzie tłukł Wacha niemiłosiernie, ale ciosy Ukraińca nie będą robiły na nim żadnego wrażenia. Mariusz zachowa więcej sił na drugą połowę pojedynku i wtedy ruszy.
Oficjalna zapowiedź walki Władimir Kliczko vs Mariusz Wach.
http://www.rtl.de/video/channelplayer/in...hannel/344

A jem Mariusz Wach Big Grin Spójrzcie na 0:20. Jaka dysproporcja w wielkości bicepsów. Mam nadzieje, że Mariusz popracował nad lewą ręką...
Naprawdę niezłe promo, dużo lepsze od tego, w którym Sosnowski zieje ogniem.
Przekierowanie