Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oj,źródło bardzo słabe. Dobrze,że jej nie pytałeś o Adamka i jego szczękę...Wtedy byśmy się dowiedzieli,że Adamek na każdym sparingu wylatuje za linyWink
Kamila przeważnie jest na wszystkich sparingach Artura, dlaczego miałbym jej nie wierzyć? w jakim celu miała by kłamać. Przecież i ona i Artur kibicują Wachowi. Mariusz to nie Adamek, że się na nim odgrywają. Dowiedziałem się też o kilku innych rzeczach, ale nie nadają się one do publikowania w akurat tym temacie. Naprawdę nikt nie musi mi wierzyć. Ktoś kiedyś na forum napisał, że w każdej plotce jest trochę prawdy. Czas pokaże, przekonamy się już za tydzień.
Abstrahując od wszystkiego, to wieści na temat przebiegu sparingów są czesto legendami. Huck na każdym kroku krzyczy, że wyrzucał Adamka poza liny, a inni twierdzą, że Masternak go ośmieszał. Przed walką z Góralem Kliczko pojawił się na jednym z wywiadów z mocno podbitym okiem i od razu wielu forumowiczów stwierdziło, że Witalij jest bez formy. Najsłynniejszym przykładem jest jednak chyba historia sparingu Floyda Mayweathera z Paulem Spadaforą. Zobaczcie sami:


Nudny ten sparing. Już ten lepszy. A jak murzyny biją białego to już całkiem.


To jest ten słynny sparing Mayweathera ze Spadaforą? Nie widzę tu jakieś dominacji. Sparing jest zacięty i tyle. Nie widziałem tego wcześniej, przyznaję ale liczyłem na większe grzmoty.
@Jerome

W tym sparingu Money przyjął więcej ciosów niż przez całą swoją dotychczasową karierę. Spadafora kapitalnie atakował tułów i sam znakomicie się bronił.
Już wiem od kogo Artur uczył się trash talkingu. Jeszcze to nawiązanie do Michalczewskiego. Co za pusta laska ! Ja nie mogę !
@Pakman
Nie wiem... ja nie widzę w nim niczego specjalnego. Moim zdaniem i tak Money dominował a Spadafora po prostu się nie poddawał.
@Jerome

Spadafora był skuteczniejszy. Szczególnie ten podbródkowy pod koniec robi wrażenie.
Przekierowanie