Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@BESTIA
Jeżeli chodzi o nerwy to akurat te uwagę należy skierować tylko do jednego użytkownika.
Crumb dostał ostrzeżenie koniec tematu sprawa zamknięta.Mamy szansę na świetną walkę i może polak jako pierwszy od kilku lat zagrozi Wladimirowi po co każdy temat sprowadzać do Adamka.
Do walki pozostało strasznie mało czasu, a migawki z treningów nie napawają optymizmem. Postęp jest, ale to moim zdaniem nie wystarczy na nawiązanie jakiejkolwiek walki. Władek to potwór.
@AdamekFightPl
Wiesz jak bardzo mi zależy na opinii wirtualnych osób? no właśnie.

Walka się zbliża a ja bardzo żałuję, że nie kupiłem sobie biletu na tą walkę. Nikt z forum nie był za bardzo chętny poza tymi, którzy zjawili się na chwilkę. Nikt z moich znajomych nie interesuje się jakoś specjalnie boksem a niektórym szkoda pieniędzy.
Czuję, że będę bardzo smutny bez względu na wynik tej walki. Myśl, że mogłem tam być i straciłem na to szansę aby zobaczyć wspaniały pojedynek być może z wygraną Wacha będzie mnie dołował. Wydaje mi się, że to będzie bardzo wyrównany pojedynek - do momentu aż Władimir dostanie potężną bombę i się przerazi.
@Crumb
No widzisz, w takim razie w tej sprawie się zgadzamy.
@Bartek

Po tych migawkach widać, że Mario poczynił niesamowite postępy. Jest 2x szybszy niż z Fieldsem, lepiej porusza się po ringu, ogólnie jest bardziej mobilny. Lewy prosty jeszcze nie na najwyższym poziomie, ale też widzę poprawę. Poza tym Wach na pewno nie pokazał na tych treningach pełni możliwości, bo po co miałby to robić. Ogromnym plusem wg mnie tych treningów jest to, że są one otwarte dla kibiców. Dwudziestotysięczna publiczność nie zrobi na Wikingu aż takiego wrażenia i będzie bardziej rozluźniony.
O ho! Wątek Haye'a się wdarł. Trzeba wkroczyć Tongue
Po pierwsze to porównanie Valueva do Vitka to spora przesada. Valuev był bokserem przeciętnym ale gigantycznym. To były jego największe atuty. Wzrost, masa. Po za tym to kołek albo lepiej konar Tongue Do tego Haye jest lepszym pięściarzem niż Adamek. Szybszym, mocniej bijącym, z lepszą obroną. Dysproporcja jest zatem bardzo duża. Klitschko jest lepszym pięściarzem niż Valuev. Dostosował się do Górala na tyle, że ten był jak mysz zaciągnięta przez kota w ślepy zaułek. Najważniejsze jest jednak to, że Haye nie powinien wygrać z Valuevem. Ja punktowałem dokładnie remis. Pas powinien zatem zostać czy Rosjaninie. Tylko dlatego, że to Haye miał 100% kontroli w ringu i rundy, które przegrywał po prostu oddawał to uznaję to zwycięstwo za słuszne. Do tego ta bomba w 12 rundzie, była to kropka nad i.
@AdamekFightPL
Zamknij się już. Proszę. Wszyscy już apelują o spokój a Ty i tak swoje ostatnie 2 grosze za każdym razem musisz wtrącić. Pogadajcie sobie na priv jak masz taką potrzebę.

@BESTIA
Choć uważam, że to Crumb bardziej nakręcił ten spór to jednak AdamekFightPL wprowadza wszędzie wątek Adamka.

Ostatnio bardzo mało mam czasu na przyjemności a więc i gorzej śledzę boks ale nadrobię zaległości to pogadamy Big Grin
@Jerome
Weź spier**aj, po co się wtrącasz i mnie prowokujesz? zaraz ja cie zacznę wyzywać, że nie masz mózgu i, że takie coś jak ty nie powinno istnieć. Zobaczymy, czy mi nie odpowiesz. Obrońca uciśnionych się znalazł. Skoro bronisz Crumba to jesteś takim samym bez mózgiem jak on. Przeczytaj dokładnie ten wątek i sprawdź czy to ja wprowadziłem wątek o Adamku....
@Jerome, AdamekFightPL

To forum zawsze słynęło z dużo wyższej kultury wypowiedzi aniżeli komentarze pod artami na bokser.org. Postarajmy się to utrzymać.
@AdamekFightPL
Brak słów. Kozak w necie, pizda w świecie. To samo tyczy się Ciebie. Myślę, że stojąc 3 milimetry naprzeciw mnie popuściłbyś w gacie a w oczach miałbyś łzy i nie raczyłbyś mnie obrazić. Wchodzę na to forum dyskutować o boksie a nie oglądać Twoje problemy. Wcisnąłeś jak zwykle Adamka między wiersze a gdy ktoś to wyłapał masz problem. Napisałem spokojnie a Ty się spinasz. Odstaw sobie komputer na tydzień to może wyluzujesz.

Żeby nie było, że spamuje to muszę powiedzieć, że Mariusz na treningu medialnym mnie nie przekonuje. Generalnie trener Mariusza jest jakiś.. dziwny. Nie mam nic do gościa ale coś czuję, że będzie On obwiniany w przypadku porażki Vikinga. Znów będzie, że trener jest bardziej kumplem niż szefem zawodnika. Siły Mario też za bardzo nie widać. Wywiadzik ciekawy, na szczęście. Pewność siebie jest ale na razie nie jestem przekonany. Wstydu nie będzie ale nieporadność całkiem możliwa. Chociaż muszę powiedzieć, że momentami Mariusz super rzeczy tworzył na tarczy i fajnie się porusza. Będzie dobrze...
Przekierowanie