Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome
Wład ma żal do teamu Wacha. W sumie sam sobie coś ubzdurał pod tą kopułą. Sędzia dzisiaj zrobi przysługę Władimirowi i odliczy do do 12... 10..11..12
Fajnie z tym AC/DC będzie ;] Jeszcze do tego czarny szlafrok i w ogóle będzie show, haha!
@Jerome
Wach wyjdzie przy tej piosence http://www.youtube.com/watch?v=l7H7MdSfzE8 a nie przy AC/DC. Na początku jego wejścia będzie słychać dzwony, jak przy wejściu Witalija.
Gdziesz czytałem, że przy muzyce Vitalija a więc przy dzwonach... Ten Wajking mi się nie podoba ale to nie mój entrance tylko Mariusza. On ma się wychillować a nie ja ;]
(10-11-2012 01:15 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Gdziesz czytałem, że przy muzyce Vitalija a więc przy dzwonach...
Nie, no to by było przekroczenie granic zdrowej prowokacji.
Nie będzie żadnego wejścia przy muzyce Witalija... Mariusz wejdzie tylko i wyłącznie przy swojej piosence, ale zapoczątkują ją dzwony stąd takie porównanie do entrance Witalija....
Polacy stawiają na Mariusza. Jeden z zakładów proponuje stawki: za Kliczkę 1,14, a za Mariusza 5,60.
Nie byłaby to prowokacja... Bodajże Castillo też wychOdził przy Hells Bells bo po prostu też tego kawałka do wyjść używał...
@Jerome
Po co drążysz ten temat? żadnego wyjścia przy Hells Bells nie będzie... jejciu, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ? Szot też wychodził przy Hells Bells...
Im bliżej walki tym bardziej rośnie wiara Polaków. Kliczko - 1,15, Wach - 4,85.
Przekierowanie