Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wach ostro pracuje nad siłą, oby to przyniosło efekty.

Mimo wszystko ta walka jest o rok za wczas, ponieważ Mariuszowi brakuje obycia na wysokim poziomie, a współpraca z Global Boxing wyszła mu na dobre i jeszcze jakiś czas mógłby się spokojnie rozwijać walcząc z top 50.

Martwi mnie mobliność Wikinga... jak będzie stał w miejscu to źle się to skończy, ale wydaje mi się że ma twardą obronę i kilka rund spokojnie przetrwa. Nie oszukujmy się, że Wach to wygra ... dla Kliczki jest to walka do rekordu tak samo jak z innymi rywalami typu Thompson itd.
@ Tar-Ellendil

Wiadomo, Kliczko jest zdecydowanym faworytem, ale kogoś z tak mocnym ciosem, jakim dysponuje Mariusz skreślać nie można. To waga ciężka. Jeden minimalny błąd Władka może się dla niego skończyć dechami.
Tylko, że Wach bije mało ciosów jak już to serie złożone z kilku, gdy jego przeciwnik jest już zmęczony.

Mormeck też miał szansę go znokautować jednym ciosem, tak samo Thompson, Peter, Haye ...
Mormeck w ciężkiej to nieporozumienie. Nie miał szans na nokaut, bo nie ma ciosu, a poza tym wyszedł zupełnie nieprzygotowany. Peter i Thompson ( w drugich walkach z Wołodią) byli już past prime. W pierwszej walce Petera z Władem widziałeś co się działo. Thompson też sprawił dużo problemów. Haye miał duże szanse, ale się przestraszył i Kliczko spychał go do obrony.
@Crumb! - http://www.youtube.com/watch?v=1-yoAhJoO...ture=g-u-u

Nie zerwał pierwszy wzroku, nie podał pierwszy ręki. Widać respekt u Władimira i pewność siebie Mariusza. TO JEST TO!!!
WIEM JUŻ WIDZIAŁEM !!
Wiesz jak mnie to cieszy? masakra... Smile
Bardzo mi się to podoba! Własnie wszedłem żeby Wam to pokazać ale mnie wyprzedziłeś Jerome. Wierzę w Mariusza. Jest twardy i nie jest strachliwy. Władimir musiał patrzeć w górę i to on odczuł presję oraz strach hehe.
Wołodia jaka solara, hehe Tongue
Czekam na zapis tej konferencji. Mam nadzieję, że chociaż transmisje w Polsce będą otwarte np. Polsat i Pindera z Gmitrukiem. No przewspaniale by było!
Mam nadzieję, że Mariusz urządzi Władkowi w pierwszej rundzie takie piekło, że Ukrainiec pomyśli: " O w mordę, to dopiero pierwsza runda, jeszcze 11". Nie, no żartuję, ale widać, że Mario jest bardzo zmotywowany, a jednocześnie spokojny, dawno nie widziałem takiego f2f z udziałem K2.
@Pakman
Raczej "nigdy" nie widziałeś. To pierwszy raz kiedy któryś z Braci bije się z kimś wyższym od nich ;D (i jest to Polak haha ;] )
@jerome
w Polsce gala będzie w PPV a w Niemczech w RTL.
Przekierowanie