Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z tego co widziałem to mamy nowego "portfelika" hehe. Mariusz ma boksować pod banderą "portfel.pl" jak do niedawna Góral. Słaaaabo.. liczyłem na biało-czerwone barwy Vikinga.
Znakomice ! Kariera Mariusza nabiera niezłego rozpędu. Nowi sponsorzy, dobry promotor, a na horyzoncie titleshot. Nawet jeśli przegra to i tak jeszcze kiedyś na pewno zawalczy o tytuł. Po cichu jednak liczę na to, że sprawi niewyobrażalną sensację i odbierze pasy Władkowi Kliczce Smile
Nawet jak jakimś cudem wygra to i tak długo się nie nacieszy tytułami bo oczywiście Wład ma zagwarantowany rewanż. Chcesz mieć jego pasy na stałe? Pokonaj go dwa razy...
Nawet jakby przegrał w rewanżu przez KO w 1 rundzie to i tak nikt nie zapomniałby tego co zrobił Wach. Przeszedłby po prostu do historii jako sprawca jednej z największych sensacji w historii boksu zawodowego.
Niczym Buster Douglas;p
(19-09-2012 04:43 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Z tego co widziałem to mamy nowego "portfelika" hehe. Mariusz ma boksować pod banderą "portfel.pl" jak do niedawna Góral. Słaaaabo.. liczyłem na biało-czerwone barwy Vikinga.

Czemu słabo? Bo Adamek miał tego samego sponsora? Litości... To jest kolejny krok naprzód dla Mariusza. Na niespodziankę w walce z Kliczką nie ma co liczyć, ale wiadomo, że każdy gdzieśma na to cichą nadzieję Wink
@bartek
Odpowiadaj dalej sobie sam na postawione mi pytania to będziesz dochodził do takich wniosków. Określenia słabo użyłem w kontekście wyrażania zawodu na temat braku przewidywanych barw narodowych na spodenkach Mariusza. Mam gdzieś kto go sponsoruje. Co ma do tego Adamek? Nie wiem. Restauracja Babci Maliny była i tak samo jak portfelem się nie przejmowałem. Chodzi mi tylko o kolory..

Jeśli Mariusz wygra pierwszą walkę przez prawdziwy knockout to ja w ogóle wątpię w rewanż. Chyba, że z Vitalijem ale ten coś czasu ma mało a i tak pierwszy w kolejce jest Haye.
(w sumie to z Vitalijem dawałbym Vikingowi nieco większe szanse niż obecnie)
Vitalij to taki profesor boksu ale już nie tak sprytny i błyskotliwy jak dawniej...Za to Wład to typowy Robocop i ciężko będzie mu zrobić krzywdę taki współczesny gladiator...
@Jerome
Chyba jednak czerwono-złote barwy Władka gorzej się kojarzą...
@Pakman
Nie rozumiem nawiązania. Rozwiń proszę...
Przekierowanie