Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Trener Mariusza jest najfajniejszym trenerem na świecie hahaha uwielbiam go. Ale pozytywny facet. Nikt tak mocno nie wierzy w wygraną Mariusza tak jak on. GeniuszWink haha ale mi facet humor poprawia. Dzis walka. Az ciezko w to uwierzyc. Trzymajmy wszyscy.kciuki i wspierajmy NASZEGO.
@Jerome
Wow, mimo to, że wierzysz w wygraną Wacha to ew. wygrana nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem? nieźle... psychika z kamienia.
@Jerome
Obejrzyj ceremonię ważenia Hatton-Floyd...Tam dopiero był kocioł jak i na samej walce. Brytyjscy fani mają świetne melodyjne pieśni choć nie są zbyt fanatyczni




Właśnie oglądam kulisy ważenia Wach-Kliczko.

0:49 - Wach pyta czy na sali dużo ludzi, Szymański odpowiedział mu, że no trochę jest a Wach zrobił dziwną minę, tak jak by obgryzał paznokieć, to oznaka, że jednak się trochę stresuje (żeby nie napisać, że stres go zżera! )

4:46 - 4:53 - Ten moment mnie najbardziej rozwalił! Kliczko spojrzał na Wacha tak dziwnie... jak by na prawdę się obawiał.
@adamekfightpl
Dokladnie. Ciekawa sprawa z.tym spojrzeniem kliczki.
W ogole to wszystko fajnie wyglada. Dla mnie wygrana Mariusza tez.nie bedzie.zaskoczony. po prostu bede bardzo sie.cieszyl. emocje beda ogromne no ale nawet jesli Mariusz nie wygra to jestem pewien, ze to bedzie jedna z najtrudniejszych walk dla Kliczki w ciagu calej kariery.
Albo od 4:15 do 4:18 takie wzdychanie kliczki i niepewnosc. Ja wiem, ze doszukujemy sie juz glupstw ale ja lubie bo sa emocje hehe.
@AdamekFightPL
Nabijasz się ze mnie, że napisałem masło maślane czy mówisz serio?

@PeterManfredo
Widziałem widziałem... Mieli tam świetne warunki niż w "butiku" w Niemczech Wink Super sprawa.

@AdamekFightPL
Nic się nie dziwię, że Mariusz nie słyszał Buffera skoro schodził w słuchawkach ;] Myślę, że Klitschko odczuwa normalny sportowy stres. Jak przed każdą walką. Nawet z Mormeckiem. Może ten stres jest większy bo Mariusz jest po prostu wyższy od Ukraińca i nie pęka jak niektórzy w przeszłości ale i tak zapewne Wołodia jest pewny swego.
@Jerome
Nie nabijam się z Ciebie po prostu podziwiam Cie za twoją psychikę. Jeżeli Mariusz wygra tę walkę to nie będę zaskoczony tylko... w szoku. Chociaż też trochę wierzę w te wygraną. A Jak odniesiesz się do sytuacji z 0:49 tego filmiku u góry? tak zwany ''body language'' Mariusza jest jednoznaczny.
Ciekawa informacja. Mariusza Wacha do ringu wprowadzą... dzwony. Ale się dzieje... swoją drogą to media nie potrzebnie to ogłosiły, teraz pewnie Władimir będzie na to gotowy. A tak byłby w szoku, że słyszy dzwony, które wprowadzają na ogół jego brata do ringu.
@AdamekFightPl
Wiem, że pytanie nie jest skierowane do mnie ale pozwolę sobie odpowiedzieć.
Mariusz nie spytał "Kliczko wygląda groźnie?" tylko spytał o ludzi. Każdy kto choć raz uczestniczył w jakimś apelu to wiadomo, że stres był duży na samą myśl o garstce ludzi z widowni. Mariusz chyba bardziej z ciekawości niż z obawy spytał o tych ludzi. Myślę, że Mariusz radzi sobie świetnie jeśli chodzi o kontakt z ludźmi i mediamiSmile Wchodząc na ring Mariusz będzie miał w głowie tylko Kliczkę a nie ludzi. Tak myślę.
@Crumb
Pewnie masz racje, ale to nie zmienia faktu, że gdy Mariusz zobaczy 16 tysięczną widownie to będzie kiepsko :/ a tutaj widzieliśmy już pierwsze oznaki zdenerwowania. Całą swoją wiarę w zwycięstwo Mariusza opieram na jego psychice. Jak spęka to będzie to samo co z resztą przeciwników Kliczków.
@AdamekFightPL
Myślę, że Mariusz był ciekawy z tego względu, że jest skromnym facetem i wiedział, że wstydliwy moment wyjścia się zbliża. Najważniejsze jest dla mnie zachowanie po wyjściu. Spokojny, przywitał się ze wszystkimi, wyszedł na wagę, wcześniej zmierzył jeszcze Włada.. Zauważyłem, że zwykle robiący to Władimir nie przywitał się z nikim po wejściu "na scenę". Nawet do teamu Haye'a się pofatygował a Wach Team olał. W tym szukałbym drugiego dna a nie w zmartwieniu Wacha o ilości ludzi.
Przekierowanie