Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeden z moich kolegów, z którym oglądałem walkę bodaj Kliczko vs Czagajew zwrócił uwagę na szaty Władimira, które kojarzyły mu się z flagą ZSRR.
@Pakman
Racja natomiast nadmiar złota jest sukcesywnie zastępowany bielą. Klitschko ma ładne te spodenki i szlafrok. Chętnie bym taki nabył. Jeszcze tylko oldschoolowe "BOSS" na pasie zamiast reklamy leków Tongue i good.
@Pakman
O to chodzi?

[Obrazek: 2105075458_40c696ec8e.jpg]
[Obrazek: soviet_union_flag.jpg]


Bo sam jestem ciekaw, a żadne inne porównanie/zestawienie do głowy mi nie przychodzi, a strój Władimira chyba od zawsze kojarzy mi się z flagą Związku Radzieckiego.


EDYCJA: Akurat jak Wy dodaliście swoje posty to ja pisałem swojego...
@Szakal
Jasna sprawa Wink

Mi się nigdy jego strój nie kojarzył z tą flagą. Nie wiem jak mogłem to przeoczyć...
W takim razie skąd czerń i złoto u Vitalija? Myślę, że zarówno czerwień jak i czerń ze złotem to zbieg okoliczności i czyste chęci Braci niż jakieś odwołania.
Chyba najbardziej pożądanym elementem garderoby Władka są jego pasy.
@Jerome
Jeśli chodzi o czarny i złoty, to jedyne co mi się kojarzy z tymi barwami to flaga kaszubska.
[Obrazek: bc5fca837e8bcbc375fbbb618e7358d2.jpg]
Ale żadnego związku między Kaszubami, a Witalijem chyba nie ma...


Wydaje mi się, że Bracia po prostu lubią te barwy, bo ciężko mi uwierzyć że Władimir w głębi duszy jest komunistą, który specjalnie wychodzi do ringu w takich barwach, aby jakoś upamiętniać ZSRR... ;]
Co jednak nie zmienia faktu że ile razy widzę młodszego Kliczkę w tym stroju to mam przed oczami flagę Związku Radzieckiego.
Ja mam swoją, dość kontrowersyjną teorię na temat barw Władimira. Otóż rok temu byłem w Niemczech. Poznałem tam kilku fajnych gości. I w ogóle było zajebiście. Zauważyłem jednak, że Niemcy są bardzo zaciekawieni kulturą wschodu, ale nie Polski tylko na wschód od Ukrainy. Człowiek stamtąd kojarzy im się z takim drwalem, który gołymi rękoma zabije niedźwiedzia. Jednocześnie myślą, że jak Ukrainiec, albo Rusek to od razu komunista. Mają jednak ogromny szacunek do takich ludzi i chcą ich oglądać. Stąd taka popularność Kliczków w Niemczech. A żeby jeszcze podłechtać wyobraźnię niemieckich fanów to Władek wychodzi w barwach kojarzonych ze Związkiem Radzieckim.
Wypisz wymaluj Iwan Drago. Tylko fryz do zmiany Smile
no ja jestem ciekaw bardzo tej walki. na pewno Wach ma odpowiednie warunki, jednak zwycięstwo jest niemal niemożliwe, bo Polak nie może być mistrzem wagi ciężkiej ;p choć wierzę, że on może sobie poradzić Wink
(20-09-2012 05:33 PM)Szakal napisał(a): [ -> ]@Pakman
O to chodzi?

[Obrazek: 2105075458_40c696ec8e.jpg]
[Obrazek: soviet_union_flag.jpg]


Bo sam jestem ciekaw, a żadne inne porównanie/zestawienie do głowy mi nie przychodzi, a strój Władimira chyba od zawsze kojarzy mi się z flagą Związku Radzieckiego.


EDYCJA: Akurat jak Wy dodaliście swoje posty to ja pisałem swojego...

Nigdy jakoś tego nie przyuważyłem, ale jak teraz patrzę, bo naprawdę coś w tym jest. I to nawet lekko szokuje Tongue
Przekierowanie