Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Świetne komentarze heheWink
Postawię 200-300 zł na Mariusza. Obym nie żałowal. W innym przypadku bym tego nie robił. Ale teraz mocno wierzę hee
@PeterManfredo
O tym właśnie mówię ;]

@Crumb
Ja zobaczę jak będę stał finansowo. Jeśli jakaś rezerwa się pojawi to z pewnością na Mariusza postawię.
Jedyny bokser w obecnej HW, który może stawić opór Kliczkom jak i nawet z nimi wygrać jest Szpilka (nie ma się co oszukiwać).
@AdamekFightPL
Rozwiń myśl.. bo ani żart Ci się nie udał, ani mnie zbytnio nie przekonałeś...
@Jerome
Wach ma takie same szanse jak Szpilka.
@AdamekFightPL
No coś Ty Tongue Mariusz jest równy z Władimirem, ma dłuższe ręce, lepszy jab i mocny cios. Nie przesadzajmy..
@Jerome
O.o Wach ma lepszy jab od Władimira? ciekawe...
@AdamekFightPL
-,- Od Szpilki...
Mariusz zrobiłby ze Szpilką najprawdopodobniej to samo co Witek z Adamkiem. Niektórzy po tej walce stwierdzili, że jak Adamek nie zdobył tytułu to żaden Polak tego nie zrobi. A guzik prawda ! Tomek miał szanse mniejsze nawet od Sosnowskiego. Nie miał absolutnie żadnych argumentów ani pięściarskich ani fizycznych. Wach to obok Haye'a najbardziej wymagający rywal dla Wołodii w ostatnich 5 latach. Dziwię się niektórym, którzy pod artykułami piszą teksty typu: " wynik walki już znam ", czy coś w tym stylu. Ja się pytam w takim razie, po co oni oglądają boks !?
Adamek miał większe szanse niż Sosnowski gdyż ten pierwszy dysponuje lepszą techniką, praca nóg oraz szybszymi uderzeniami. Sosnowski był bardzo waleczny ale sztywny i bezproduktywny. Adamek też się nie popisał ale jest lepszym pięściarzem niż Dragon. To, że Wach zrobiłby ze Szpilką to co Vitek z Adamkiem to racja ale nie zgadzam się, że oprócz Haye'a to Mario jest jedynym możliwym pogromcą Braci. Price i Helenius moim zdaniem też mogą spróbować. W każdym razie nie uważam ich za gorszych od Vikinga.
Przekierowanie