Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wilder,Mitchell,Price,Fury,Jennings,Stiverne waga ciężka za 2-3 lata będzie pełna ciekawych bokserów o których będzie głośno. I dla mnie Wilder oraz Mitchell będą rządzić...do tego Price ewentualnie
@PeterManfredo
No oby! Oby! Nie byłoby nic piękniejszego niż powrót prawdziwej HW do stanów z tymi nazwiskami. Price z pewnością będzie się liczył chyba, że ma szklaną szczękę ale tego nic nie wykazuje.
za 2-3lata rządzić będą: Frans Botha, Evander Holyfield, Sherman Williams no i oczywiście Diamond Boy
Hehe, a o Andrzeju Gołocie zapomniałeś
Na stronie głównej pojawiły się zdjęcia Wildera z Going.

Spostrzeżenie nr 1 - Mimo widocznego przyrostu masy nogi Wilder wciąż ma "cunninghamowskie".

Spostrzeżenie nr 2 - Murzyni potrafią wydać fortunę na tatuaże, których na nich nie widać.
Nogi jak średni...Bez silnych nóg będzie mu ciężko. 200 cm-owy koks z nogami jak człowiek ważący 70 kg
(23-10-2012 10:28 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Spostrzeżenie nr 2 - Murzyni potrafią wydać fortunę na tatuaże, których na nich nie widać.

Hahahha, dobre!
W dziale Szakala o prospektach dobrze widać ozdoby Bronze Bombiera. To dziwne, że inwestycja jest ogromna a efekt znikomy i nikt się tym nie przejmuje. Ważne żeby było, żeby mieć :/
KELVIN PRICE następnym rywalem Wildera. Jest progres. Gość jest wysoki... będzie ciekawie. Oglądałem jego walkę z Hamerem. Hamer to bardzo ciekawy pięściarz i dobrze zawalczył z Prizefighterze z wyższymi od siebie ale Price'a nie pokonał. Do końca jednak nie oglądałem, bo nagranie było ucięte. Price powinien być ok. Na pewno to nie bum a więc Wasz "Bum Bombier" przestaje być aktualny Big Grin
@Jerome
Raz już miał walczyć z tym Kelvinem i bodajże tydzień przed walką zmienili mu rywala... Price to rzeczywiście nie jest bum, ale jeden taki zawodnik na 26 walki nic nie zmienia.
Przekierowanie