Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja nigdzie nie pisałem, że Scott to jakiś super bokser. Ba ja uważałem przed walką, że Wilder to wygra, ale sposób w jaki to uczynił jest co najmniej podejrzany. Nie ma to nic do tego, że jest to pięściarz mocno przereklamowany.
Ludzie często mylą znacznie słowa 'przereklamowany' i wywiązują się potem dyskusje, ponieważ ktoś zrozumiał określenie 'przereklamowany' jako słaby albo kiepski. To określenie oznacza, że jest oceniany zbyt wysoko, co nie musi wcale znaczyć, że jest słaby.
Kurna, ludzie to był "bitch slap" ten lewy sierp, z samej ręki, bez skrętu. Prawy w ogóle nie doszedł. Scott przewrócił się asekuracyjnie na liny, a potem jeszcze żałośnie zagrał, że nie może wstać. Jeszcze nigdy nie widziałem tak trzeźwego wzroku u upadającego pięściarza. Ustawka czy nie, Scott poszedł drogą Hammera, wyszedł z walki przy pierwszej okazji.
Zresztą były takie obawy ze względu na bliską znajomość obu pięściarzy i słabą mentalność Malika. Kabaret.
@Matys
Wątpię żeby Malik ze względu na przyjaźń z Wilderem od tak podarował mu w prezencie walkę o pas mistrza świata i zapewne kupę kasy. Chyba, że dogadali się przed walką, że mu kasy trochę odpali.
A Ty byś wolał dostać od znajomego kilka tysięcy dolarów w nagrodę za poddanie się i udawanie czy wolałbyś setki tysięcy dolarów zgarnięte na kolejnych walkach dzięki wygranej nad Wilderem?
A inna sprawa to, że gdyby miał się podłożyć to zrobiłby to w 2 czy w 3 rundzie a nie 1 pierwszej. Już nie szukajcie teorii spiskowych droga ekipo od Macierewicza, błagam Was eksperci, opanujcie sie...
Wilder ma okropnie silny cios czy wam się to podoba czy nie.
Dla mnie, to byla ewidentna ustawka, a Wilder, juz wybiela przyjaciela w prasie-zenada!Big Grin
Crumb
Zapomniałeś o ważnej kwestii, Malik nie miał większych argumentów na wygranie walki z Wilderem.Zdrowie nie kupisz za żadne pieniądze, mając w pamięci walkę Wilder vs Liakhovich można stwierdzić że Wilder ma dużo siły i walka z nim może spowodować wielkie kłopoty zdrowotne.Prędzej czy później jeden z cepów doszedł by do głowy Scotta i mógłby być problem.
Wilder twierdzi, że pobiłby obu Stiverna i Arreole jednego wieczoru. I to jest możliwe bo jeśli GBP da im ładny czek to się podłożą obaj.
...
tak a Rosjanie zastrzelili lecha kaczynskiego bo to najwiekszy rywal, ktory mogl wiele namieszac.
co ja gadam! kaczynski sie sam podlozyl za dobra oferte pieniezna i dal sie rozbic w samolocie!
Wy i wasze teorie spiskowe. hahahahaha tak arreola i stiverne tez sie podloza;d prze chu** jestescie;p
juz wam glupio na sama mysl ze prawdopodobnie jakis stiverne tez moze pasc na bombe w pierwszej rundzie wiec juz niczym nostradamus przepowiadacie ze sie podlozy! no bo przeciez glupio bedzie przyznac bo ewentualnej wygranej Wildera ze ma faktycznie mocny cios wiec lepiej bedzie mozna wspomniec "a nie mowilem ze sie podlozy?"
To, że Wilder ma mocny cios to wiedzą wszyscy.
Nie wiemy jednak jaką ma kondycję, jak z odpornością na ciosy, jak boksuje gdy to rywal wywiera presję i jest agresywny - tego nie wiemy.

Co do podkładania się to bądźmy poważni... Stiverne lub Arreola robiący za podkładkę? Confused
Przekierowanie