Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WALKA CHISORA-WILDER POTWIERDZONA!!!!!
Podobno 15 czerwca, Wilder zmierzy sie z Chisora.
Czyli pierdla za pobicie uniknie..
Wielki test dla Wildera a dla Chisory bój o być albo nie być.
Aaaa już widzę - sprawę ma w Lipcu.
Chisora - Wilder? Tak, chcę to zobaczyć. Pod warunkiem, że Afrykanin zrobi formę taką jak miał z Heleniusem lub Witkiem. Ale obawiam się, że może być już permanentnie rozbity.
Dziwna walka. Z jednej strony o wiele lepszy technicznie Chisora mający za sobą również większe doświadczenie a zdrugiej strony dzikus Wilder machający cepami o sile kopnięcia konia. Pokonać Chisorę Deontay może ale nie widzę tego na punkty. Czt Chisora da się znokautować dziecku? Na razie tylko Hayemaker dał radę. Bardzo interesujący pojedynek się zapowiada. Dla Wildera wygrana byłaby dużym krokiem do przodu. Dla Chisory porażka może oznaczać koniec kariery. Ile to można "godnie przegrywać"?
Dereck jest lepszym pięściarzem ale warunki fizyczne i siła ciosu Wildera, przynajmniej u mnie, w zupełności wystarczą. To nie sprawiedliwe Tongue
Nie no jeśli dojdzie do tej walki, to faworytem jest dla mnie Wilder i to zdecydowanym. Jedynym plusem Chisory może być przyszła rozprawa sądowa Wildera i ewentualnie delikatnie szybkość, ale nie widzę szans na jego zwycięstwo.
Podobno GBP zdementowało plotki jakoby walka była już pewna... dziwne bo Warren na konferencji oficjalnie to potwierdził.

A co do walki, obawiam się, że będzie to być albo nie być nie tylko dla Chisory, ale też dla Wildera.
Takie walki kiedy dwóch bokserów nie ma nic do stracenia są najlepszeSmile
Co do organizacji walki wydaje mi się, że do niej nie dojdzie. Co prawda dowodów nie mam, ale przeczucie mi mówi, że obejdziemy się smakiemSmile
kubala
Tutaj i jeden i drugi mają wiele do stracenia!
Wilder mímo paru atutów to głównie słynie z imponującego rekordu. A Dereck? Kolejnego 'wíelkiego' powrotu po porażce nikt nie łyknie.
http://www.dominicserna.com/Boxing/Profe...&k=wwwFK4B
Na tej stronie są zdjęcia z starcia z Stoniersem .Filmiku jednak nie mogę znaleźć .Widać , że Harold Sam ledwo stoi nokautując Wildera.
Przekierowanie