Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Unifikacja ma pierwszeństwo, więc jakby Fury szybko dał rewanż Kliczce to mogą jeszcze ominąć Povietkina. Wilder w styczniu, rewanż Kliczki z Furym w lutym, i unifikacja w maju/czerwcu, zamiast walki Wildera z Povietkinem.
Zaczyna się trash talk mistrzów

Fury :

“Wilder, co powiesz na propozycję walki unifikacyjnej o wszystkie pasy, ty chudy miejski bumie! Zniszczę cię! Ty su*o! W każdej chwili!" - napisał na twitterze Tyson Fury .
Big Grin


Wilder
“Twój okropny śpiew po walce był bardziej imponujący niż sam pojedynek. W każdym momencie jestem gotowy na walkę z tobą grubasie!" - odpowiedział Deontay Wilder.
Big Grin
i zamieszcza fajne zdjęcie
https://mobile.twitter.com/BronzeBomber/...grid?idx=0

Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek otrzymał propozycję walki od Deontaya Wildera o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej, ale nie zdecydował się jej przyjąć - poinformował na Twitterze Andrzej Wasilewski.

- Dostał propozycję walki 16 stycznia. Powód odmowy? Dobre pytanie. Łatwiejsza zapewne kasa w Polsce - napisał szef grupy Sferis KnockOut Promotions.

Moim zdaniem Adamek , powinien był brać tę walkę, następnej szansy może juz nie być, za dużo chętnych wyżej od Adamka w rankingach jest do tytułów.
Góral mówił ostatnio że chciałby jeszcze o coś w Ciężkiej powalczyć, no ale teraz to już chyba liczy tylko kasa
Kmity sypną ostro, szkoda szansę w walce z Wilderem miałby małe, lecz na pewno nie mniejsze od Moliny czy Duhoupas'e.
Adamek przy swojej obecnej formie i wartości sportowej powinien taką walkę brać od razu. Walka o mistrzostwo po dwóch porażkach z rzędu, w tym jednej z gościem z dalekiego zaplecza, i po obiciu skrajnego emeryta? Nic tylko brać. Choć zapewne kasa się nie zgadzała, milionów mu tam przecież nie proponowali, nie zdziwiłbym się gdyby miał dostać mniej niż za PBN. W sumie to na pewno, bo inaczej by tą walkę brał. Swoja drogą to też pokazuje że dobór przeciwników dla Wildera nie planuje spoważnieć.
Dziwne czasy nastały. Bokserzy, którzy nie mają szans na tytuły normalną drogą (BJ Flores, Adamek), dostają propozycje walki o pas i... mówią "pas" Smile
(03-12-2015 07:25 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Dziwne czasy nastały. Bokserzy, którzy nie mają szans na tytuły normalną drogą (BJ Flores, Adamek), dostają propozycje walki o pas i... mówią "pas" Smile

To muszą być kwestie finansowe, bo co innego? Widocznie zarabiają wystarczająco dobrze walcząc z byle kim i nie opłaca im się dostawać wpierdolu w 30 sekund za trochę więcej niż zwykle biorą za łatwe walki. Flores jest podobno bogaty więc mu się tym bardziej nie opłaca.
(03-12-2015 07:30 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]To muszą być kwestie finansowe, bo co innego? Widocznie zarabiają wystarczająco dobrze walcząc z byle kim i nie opłaca im się dostawać wpierdolu w 30 sekund za trochę więcej niż zwykle biorą za łatwe walki. Flores jest podobno bogaty więc mu się tym bardziej nie opłaca.
Wiadomo, że chodzi o kasę, ale dla kogoś, kto nie interesuje się na co dzień boksem może to wyglądać żałośnie.

Chociaż Floresa i tak nie rozumiem. Jemu chyba bardziej chodzi nie o kasę, a o uniknięcie kolejnej przegranej. Bo jeżeli nie opłaca mu się walczyć z Włodarczykiem czy Głowackim, to co się opłaca? Zwłaszcza, że facet nigdy nie był w czołówce, a w wieku 37 lat już na pewno nie będzie.
Ja mogłem rozumieć Adamka, ale teraz nie rozumie,
Nawet jakby dostał wpierdol od Wildera w styczniu, to i tak
Kmita dałby mu walkę wieczoru na PBN w kwietniu, z ogórem,
Kasa niezła zapewne po wyżej 100 tysięcy $ od Wildera, porażka
a później szmelc na PBN, żadnego ryzyka, nic do stracenia,
Jakby wygrał z Wilderem, miałbym tytuł w trzeciej kategorii
tym razem królewskiej, i ponowny rozgłos, szkoda, szkoda, .
Adamek wie co robi. Od Wildera dostałby bombe to nie byłoby czego zbierać, a Góral ma już swoje lata i swoje już zebrał. A tak Kmita i spółka znów zrobią na wiosnę czy jesień ppv a Tomasz wystąpi w roli głównej. Pewnie za nie gorszą kasę niż od Wildera, a zagrożenia brak od Saletopodobnych bokserów. Bo chyba nikt poważny nie wierzy w ew. zwycięstwo Adamka nad Wilderem?
Obaj dbają o bezpieczeństwo w sumie.
Wilder składa propo Adamkowi, bo wie że ten nie może zrobić mu krzywdy
Adamek odmawia bo wie że Wilder może zrobić mu krzywde,.

Wilder wychodzi gorzej bo po raz trzeci każdy widzi jak wybiera/proponuje na obronę, aktualnego średniaka lub past prim'a
Mam nadzieje że Fury będzie bił się z topem, podczas dobrowolnych,
Jak przystało na prawdziwego Championa.
No to już wiemy, że Głazkow zrezygnował z WBC na rzecz IBF. A więc Fury najprawdopodobniej straci jeden pas, a Dzikus wciąż szuka jakiegoś buma/emeryta na kolejną obronę tytułu "mistrzowskiego".
Przekierowanie