Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oficjalnie : Wilder vs Szpilka 16 styczeń! !
Zakłady bukmacherskie nie będą chyba ile rund potrwa walka ale ile sekundBig Grin
300-1 dla Sereny ,Takie duże szansę dawano Roberćie Vinci w pojedynku 1/2 finału Wielkiego Szlema, US OPEN, z Williams, ta jednak ograła Faworytke
Takim samym jakim jest Wilder ze Szpilką.
Boks to nie tenis wprawdzie,lecz
może jakiegoś asa Szpilman zaserwuje.
Nie no, nie wierzę że bukmacherzy stawiają 300-1 na Szpilkę, Wietnam nie bajeruj Wink
Big Grin. no 300-1 takie mała szanse na przegraną pulchna Serenka .
No Serena to jestem w stanie zrozumieć, ale tak napisałes jakby teraz buki widziały 300-1 Szpilkę.
Pewnie będzie 40-1, 60-1, ale nie 300 Big Grin
Sory że ten post tak wygląda, jak tak teraz na niego patrze, to gotów byłem sam uwierzyć że Buki stawiają
na Szpilke 300-1 Wink
(09-12-2015 09:45 AM)Gogolius napisał(a): [ -> ]No Serena to jestem w stanie zrozumieć,

Naprawde jestes w stanie zrozumiec Gogolius, ze na tablicy u jakiegos buka wisi na tablicy walka/zdarzenie z kursem 300 do 1? Dla mnie cos takiego jest szokiem, niezaleznie od zdarzenia.
Ktora konkretnie firma bukmacherska daly mozliwosc tak sie komus wzbogacic?

300-1 to ja bym jakby Serena grala w tenisa wlasnie ze Szpilka.
Grupa Wildera nieźle kombinuje. Chcą 20 milionów za walkę w Moskwie. Przy takiej zaporowej cenie walka najpewniej odbędzie się w Stanach.
Jeżeli Rosjanie na to pójdą, to w obie walki mistrzowskie Povietkina zostanie zainwestowane około 50 milionów dolarów. Szaleństwo na jego poziomie. Znacznie lepsi zawodnicy nigdy nawet nie słyszeli o takich pieniądzach. No ale boks to nie sport, więc nie ma co tego porównywać. Niemniej jednak suma jest taka że trudno przemilczeć.

Nie zdziwię jak na to pójdą. Skoro przy walce z Kliczką towarzyszył im taki optymizm i byli w stanie tyle wyłożyć, to teraz gdy szanse są o wiele większe tym bardziej nie powinno być problemu. No bo chyba o to w tym chodzi, bo przecież nie o to żeby od tak sobie zorganizować galę, która straci kilkanaście milionów.
Przekierowanie