Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wilder chyba widział KO Izu i mu pozazdrościł.
Swoją drogą nawet spory jest Cycu XD.
wi wi wi wilder,

wyobraźnia:
Wawrzyk walczy z Wilderem, pierwsza runda dwa razy na deskach,jest cyc,
druga runda Cyc na granicy nokautu, zamroczony, wytstrzela cepem lucky punch,
I wilder znokutowany
Wawrzyk z pasem WBC Wink Wink
Big Grin
Nie sądziłem, ze to powiem, ale teraz to chciałbym, żeby wrak Briggs dostał walkę o pas w zamian za Wawrzyka.
to normalne ja tez
Też bym wolał Briggsa. Jak już jakiś mistrz ma walczyć jakąś pseudo obronę to niech to będzie Briggs, który może sportowo się prezentuje słabo ale chociaż zrobi szum i doda koloru promocji, a taki Wawrzyk czy inny Pianeta nie prezentuje nic ani sportowo ani medialnie. Briggs to bardzo dobry materiał na taką lżejszą walkę, bo można dzięki niemu zrobić tyle zainteresowania i zarobić tyle pieniędzy co na poważnej obronie.
Wawrzyk Fame


Też uważam, że Briggs byłby lepszy - w każdej płaszczyźnie. Nawet sportowo - Shannon miałby przynajmniej 0.1% szans na lucky punch, Andrzej z kolei nie miałby żadnych szans. No i do tego aspekt medialny - Briggs robiłby za klauna na konferencjach i byłoby głośno o tym pojedynku.
Nie wierzę... Przeca Wawrzyk to kompletny anonim.
Ten pojedynek jest prawdopodobny. Walka jest reklamowana tylko i wyłącznie jako występ Wildera w otwartej telewizji i z kim on zawalczy to drugorzędna sprawa. Jestem nawet przekonany, że Haymon szuka rywala gorszego od Moliny. Inna sprawa to oczywiście, że taki dobór rywali to kpina z kibiców. Pierwszą walkę Wilder miał luźną, bo musiał się POKAZAĆ w Alabamie, druga walkę dostanie luźną, bo musi się POKAZAĆ w otwartej telewizji.. Ciekawe jak długo ten cyrk będzie się kręcił.
Przekierowanie