Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chyba nie ma tam większych hal, bo już sprzedano ponad 7000 biletów,organizatorzy liczą na komplet - i jest to argument za tym, że zainteresowanie tą walką jest spore.

Jak na pierwszą obronę - rywal taki sobie, ale patrząc na resume Wildera to w top3 Big Grin
(04-06-2015 12:14 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Jak na pierwszą obronę - rywal taki sobie

Nie zgodzę się. Rywal TRAGICZNIE BEZNADZIEJNY! Żeby rozwalić Molinę to Arreola potrzebował chyba całe 30 sekund...Pianeta czy Mormeck dla Kliczki to była znacznie lepsze opcje.
Co za różnica czy pierwsza obrona czy ostatnia?

Jak jesteś mistrzem to już walczysz tylko z najlepszymi. Ale nie ma się co przejmować bo już czeka Powietkin.
Molina to lepszy ciężki od Mormecka.
Molina to bokser przeciętny, nie żaden bum, ale tacy pięściarze nie powinni dostawać szans walki o tytuł od tak sobie. Szczególnie jak taki pięściarz nie ma ciosu/szczęki/siły fizycznej, no po prostu czegokolwiek by się przeciwstawić. Wilder jak zechce włączy w pierwszej rundzie wiatrak i będzie po zawodach. Molinę to Wilder mógł dostac, ale w 15-20 walce, nie teraz.
Redd, , zgadzam się w pełni, .
Możecie mnie uświadomić, jak skończyła się sprawa pobicia tej kobiety przez Wildera? Został uniewinniony przez sąd?

@Gogolius ale stadion to pewnie mają. Wink Myślę, że w Polsce w Warszawie przyszedł by komplet na taką walkę. Smile Te parę tysięcy na walkę mistrzowską nie robią na mnie wrażenia. Tongue
(04-06-2015 08:45 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Możecie mnie uświadomić, jak skończyła się sprawa pobicia tej kobiety przez Wildera? Został uniewinniony przez sąd?
Najpewniej doszło do ugody typu kasa w zamian za wycofanie pozwu. Pozostawienie decyzji sędziom... tfu! sądowi byłoby zbyt ryzykowne i mogło na starcie skasować karierę Floyda wagi ciężkiej.
Dzięki. Tak właśnie się dziwiłem, że jest bardzo cicho w sieci o tym wyroku sądowym.
Bardzo późno rozpoczną się negocjacje do walki Wilder - Powietkin bo dopiero w październiku. A więc nie zanosi się na to abyśmy jeszcze w tym roku zobaczyli ten pojedynek.
Przekierowanie