Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wilder kolejny raz zaskoczył wszystkich lub w każdym razie znaczącą większość. Poprzednim razem zaskoczenie było na plus, a teraz na minus. Chyba po prostu "ten typ tak ma". Zapraszam do lektury tekstu "Szalony Koń". na http://www.bokserzy.cba.pl
(14-06-2015 08:34 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]A on może sobie brać na obronę kogo chce? Na pewno nie. Pewnie ewentualny rywal musi mieć odpowiednie miejsce w rankingu? Np. TOP 15 bądź TOP 20 danej federacji?

Lista zawodników, którzy znaleźli się w takim rankingu, albo nawet dostąpili walki o pas, a byli wzięci już nie powiem skąd, jest tak ogromna, że już nawet nikomu nie trzeba udowadniać, że takie rankingi i spora część obron pasów jest warta mniej niż zero.
(15-06-2015 02:45 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Wilder kolejny raz zaskoczył wszystkich lub w każdym razie znaczącą większość. Poprzednim razem zaskoczenie było na plus, a teraz na minus. Chyba po prostu "ten typ tak ma". Zapraszam do lektury tekstu "Szalony Koń". na http://www.bokserzy.cba.pl
Szalony koń - niezłe określenie. Wink Bardzo fajny artykuł, jednak ciężko mi sobie wyobrazić aby Głazkow był w stanie wypunktować Wildera. Ale być może nie doceniam Ukraińca.
@Wilczek
Dlaczego? Niektórym ciężko było uwierzyć, że może wypunktować Cunninghama Wink.
Uważam, że przy uczciwym sędziowaniu miałby spore szanse.
Wydaje mi się za mały i bez siły ciosu. Wybił się na "emerytach" Wink i w dodatku miał problemy z Malikiem Scottem, którego Chisora a przede wszystkim Wilder wciągnęli go sobie lewą dziurką od nosa. Tongue Wiem, że wielu uważa, że to była podkładka ale mimo wszystko Głazkow z nim zaledwie zremisował.
Remis ze Scottem to żaden powód do wstydu.
*Przegrana ze Scottem,prawilnie przypominam.
Tymczasem zdaje się, że kolejnym rywalem Wildera może być Lucas Browne. Łatwa walka dla Wildera? Czy Browne ma w ogóle jakieś szanse?
Brown ma kopyto ale jest strasznie wolny , praktycznie boksuje w miejscu, byłby statycznym Celem dla Wildera, pewnie by zaryzykował tak samo jak Molina, i urwałby z runde może dwie,może też Wilder zaliczyłby knockdown, ale jest dla Browna za sprytny i wytrzymały, walka do jednej bramki,
Wilder KO w okolicach rund 8-10 lub wysoko na punkty.
Wilder raczej bez większych problemów. Ja mam tylko nadzieję, że szybko dojdzie do wali z Saszą bo niedługo te obrony Wildera będą gówno warte.
Przekierowanie