Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(10-08-2013 03:56 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]nie sądzę aby Deontay uderzył te dziewczynę po chamsku jak faceta, przecież mógłby ją zabić a z tego co wiem później ją przeprosił i się z nią dogadał ($$$).
Skoro nie po chamsku, to zwracam honor. Niech mu jeszcze podziękuje, że wybrał właśnie ją i dał w ten sposób zarobić na odszkodowaniu.

(10-08-2013 04:39 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]A tobie się zdarzyło?Usprawiedliwiasz go jakbyś zrobił coś podobnego.
Kolega AFPL znów se jaja z nas robi.

A tak na poważnie, to każdy kto podnosi rękę na kobietę jest skończoną gnidą i śmieciem.
Wogóle zwrot 'zdarzyło się' to jest trochę nie za bardzo.
Zdarzyło się to można powiedzieć o nieumyciu zębów a nie o uderzeniu kobiety. Za coś takiego to do wora i do jeziora.
Wilder to dalej zawodnik, który z nikim sensownym nie walczył. Liachowicz to wrak. Nic nie zyskał w moich oczach po tej wygranej. Co innego gdyby zrobił miazge np. z Arreoli...
Oczywiście, że brakuje prawdziwego testu ale to co pokazuje mnie upewnia, że to nie jest gość z przypadku. Z taką ofensywą można mieć marzenia o dużych rzeczach.
@BESTIA
Ale takie dziewczyny w przedziale 15-19 lat też się liczą czy masz na myśli tylko 25-30 +
Stary co Ty z tymi kobietami?
Uderzyłeś sam, że tak wnikasz czy jak?
Może w przedszkolu ciągnął koleżanki za warkocze?
@Sander
Masz rację, zakończmy ten temat.
Masz coś za uszami chyba w tym temacie ale nie wnikam.
@Sander
Ja nic za uszami nie mam, za młody na takie sprawy jestem. Wiem tylko tyle, że pod wpływem emocji człowiek robi dużo różnych głupich rzeczy.
Przekierowanie