Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z Wawrzykiem zapewne.
@Kubala

No ale Izu!=Ugonoh ?
To kogo masz na myśli pisząc "Ugonoh", Osi? XD
Ale wielbłąd! Smile Dzięki, BOKS, to chyba te emocje przed Joshua - Martin. Zamiast Ugonoha w drugim przypadku miało być nazwisko Wawrzyka, już poprawiłem Smile
Walka z Walkerem w ogóle mnie elektryzowała a co dopiero powiedzieć z jakimś brazylijskim bumem
Zumbano Love już byłby lepszy, .
Z tego wywiadu z Grabowskim wynika, że walki z Izu nie będzie. No i nie ma co się dziwić. O ile wcześniej nie byłem pewien, kto byłby faworytem tej potyczki to teraz już jestem pewien, że byłby to Ugonoh.
"Coś tam nie wyszło, za bardzo chciał, zablokował się, niech sobie odpocznie i przemyśli, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa..." Ja pierdole, brak słów na takie gadki.
Mariusz Wach (32-2, 17 KO) został wyznaczony przez Europejską Federację Boksu Zawodowego (EBU) do miana oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza Europy wagi ciężkiej. W tej chwili na tronie EBU już po raz drugi zasiada Kubrat Pulew (23-1, 12 KO).
(06-06-2016 06:38 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Mariusz Wach (32-2, 17 KO) został wyznaczony przez Europejską Federację Boksu Zawodowego (EBU) do miana oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza Europy
Pewnie nie weźmie tej walki. Pulew by go ośmieszył. Po ostatniej walce trudno pokładać w Wachu jakiekolwiek nadzieje. Jemu już się chyba po prostu nie chce. A szkoda, bo myślałem, że po uwolnieniu się od niekorzystnego kontraktu będzie miał większa motywację.
Też uważam, że Wach odpuści ten pojedynek i przejdzie mu koło nosa fajne nazwisko.
Oczywiście na dzień dzisiejszy Mariusz zupełnie bez szans z Kubratem...
Przekierowanie