Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pewnie przewoził jakieś suplementy :3
Jonak opłacił policję by zgarnęła Wacha i Łaszczyka, aby mógł walczyć w walce wieczoru. #Sprawdzoneinfo
Podobno jakieś narkotyki. Mariusza miłość do koksów widocznie jeszcze nie wygasła Wink
Wielu w necie twierdzi, że Wasyl podrzucił coś konkurencji #niechciałeśpodobrocitoterazsiedzisznadołku.
No Wach zawsze sprawiał wrażenie idioty, ale żeby mieć ponad 2 mln pln i bawić się w dillerke to trzeba być skończonym kretynem o IQ ameby.
[Obrazek: d7bd921519_ja_wiedzialem.jpg]
Widzę, że wielu bokserów ma w sobie jakąś wrodzoną "autodestruktywność". Jak nie marnują sobie karier (Cygan) to marnują sobie życie po zakończeniu kariery (Tyson). A taki Wach po swojej wpadce to powinien szczególnie uważać na tego typu sprawy. A tak w ogóle to co to za podejście do sportu? Szprycować się czymś bądź komuś podwozić kilkadziesiąt godzin przed walką?
Bo sport to dyscyplina dla prostych ludzi. Nie chce Ci się uczyć, pochodzisz z patologii, mieszkasz na ulicy to co poza laniem się po gębie możesz robić? A jak człowiek, który nie miał nic, nagle ma wszystko to traci głowę. Oczywiście to tak tylko w skrócie, są wyjątki itd ale nie spodziewajmy się po bokserach, że będą zabijać rozsądkiem.
Wilczek
Tutaj nie chodzi o koksy typu hormon wzrostu( posiadanie sterydów nie jest zakazane w Polsce). Tylko o takie specyfiki jak mefedron lub amfetamina #narkotyki.
Są po prostu ludźmi tak jak cała reszta, a człowiek praktycznie od początku swojego istnienia robi prawie same głupoty, szczególnie samemu sobie, taka jego natura. Dlaczego pięściarze mieliby postępować inaczej.
Przekierowanie