Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polsat i kmićic dopłacą jeszcze Wachowi, bo jak on by jeszcze wypadł to kogo by dali Rexowi, żeby wogóle kartę uratować, ,i ppv,
Mccall III ?
(18-08-2015 10:02 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]" Team Wach miesza jeśli chodzi o najbliższą walkę, niczym gimbus alkohole na pierwszej popijawie." <- Redd, jesteś bratem Kostyry? Big Grin

Nie, ale wczoraj miałem wenę Wink Jak widać postać Wacha pobudza kreatywność ;p
Nie ogarniam już, o co chodzi z tym Wachem. Przymierzał się już do kilku walk i zawsze wyszła jakaś kicha. Czy on chce za dużo kasy, że rezygnują z jego usług i biorą innych? Szkoda straconych lat, a młodzieniaszkiem nie jest.
Zawsze wierzyłem w Mariusza, że może tym razem będzie inaczej.
Może rezygnuje z tych walk, bo nie może tym razem dobrego koksu ogarnąć? Nie jestem w stanie zrozumieć notorycznego promowania przez ORGa tego koksiarza...
Jak mawiają złośliwi, to nic jeżeli nie będzie walki z Povietkinem, bo po wielkich bojach z Jenningsem, Ortizem, Pricem i Joshuą należy się lżejsza walkaBig Grin
(20-08-2015 06:49 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Jak mawiają złośliwi, to nic jeżeli nie będzie walki z Povietkinem, bo po wielkich bojach z Jenningsem, Ortizem, Pricem i Joshuą należy się lżejsza walkaBig Grin

Faktycznie. Promotorzy i sam Wach twardo trzymają pozycję Mariusza... Big Grin
Walka z Povietkinem oficjalnie zaklepana. Pol roku temu bym wysmial kazdego kto by mi napisal ze Wach w tym roku stoczy de facto eliminator do pasa.
Myślę, że Wach na luzie wypunktuje Povetkina swoim agresywnym i nieprawdopodobnie szybkim, zabójczym lewym prostym. Z Wilderem w przyszłym roku będzie jeszcze łatwiej.
Szykuje się bardzo fajna gala w tym Kazaniu.
Lewy prosty moze u Wacha co najwyzej funkcjonowac przez dwie-trzy rundy. Im dalej w las tym Mariusz polozy wiekszy nacisk na kombinacje typu prawy-prawy.

Povietkin wprawdzie od porazki z Kliczko podniosl poziom, ale do tej pory nie walczyl z tak duzym rywalem. Poza tym niecodzienny balans Wacha moze byc przeszkoda dla badz co badz jedmowymiarowego Saszy.
Przekierowanie