Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@AdamekFightPL
Ale nikt tu dużych szans Mariuszowi z Klitschko nie daję tylko na wakujący pas WBC.
Mariusz z Klitschko będzie miał jako atut tylko silny cios z tym, że Władimir na pewno bije mocniej a Vitali może podobnie.
Jeśli chodzi o wakat to szanse ma spore bo TOP10 WBC jest bardzo słabe.
@Jerome
Możesz podać mi obecny TOP10 WBC??
Próbowałem wczoraj obejrzeć ranking apropo dyskusji z Maverickiem ale na stronie WBC jest niedostępny. Na chwilę obecną Ci nie podam. Wach jest czwarty z tego co pamiętam, wyżej jest Boytsov, Arreola i chyba Stiverne.
@Jerome
To nawet z tych trzech bokserów szansę daje mu tylko ze Stivernem chociaż i ten ma czym przyłożyć.
Moim zdaniem Boytsov i Stiverne są do pokonania. Jedni i drudzy nawet przed czasem. Najbardziej bym się obawiał Arreoli. Bo Wach to jednak nie Vitali i takiego sztumu mógłby nie przetrzymać.
Najprawdopodobniej Mariusz Wach zakończy współpracę z Juanem DeLeonem. Do treningów ma wrócić w styczniu.
@Jerome
Wytrzymał szturm Kliczki to i Arreoli by wytrzymał... wątpię jednak by Mariusz był w stanie wygrać z Arreolą na pkt, ale zawsze istnieje szansa na wygranie walki przed czasem co jednak nie było by łatwe.

@Pakman
Jestem ciekaw czy De Leon tak postanowił czy może Mariusz... Pewnie już ktoś nawkładał Mariuszowi, że to wszystko przez jego trenera itd... De Leon to wspaniały człowiek. Trenerem też nie jest złym. Czekam z niecierpliwością na więcej szczegółów na ten temat.
Arreola to chyba Mariuszowi by nie zagroził...Co on tam prezentuje...Ciosu strasznego nie ma.dynamiki nie ma,praca nóg słaba raczej Mariusz mógłby go ustrzelić
Arreola by wolnego Wacha mógł wypunktować, ręce ma znacznie szybsze.

Leon to może dobry lokalny trener, ale nie nadaje się raczej do prowadzenia zawodnika, który chce walczyć o mistrzostwo wagi ciężkiej. Mam wrażenie, że on więcej gadał niż robił. Te jego ciągłe przechwałki już mnie wkurzały.

Ciekawe czy w ogóle była jakaś taktyka na Kliczkę. Bo nie wierzę, że było nią czekanie na zmęczenie się Władimira (zarazem na zmęczenie się Mariusza).
Przekierowanie