Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzą plotki, że łażenie po prośbie do Hearna były opłacalne i że niedługo Wiking podpisze z nim kontrakt. Jeżeli to prawda to ciekawe na kogo w pierwszej kolejności rzucą Wacha?
Chyba jednak Wachowi trudno będzie wymigać się od walki z Kabayelem. Ogłoszono, ze zwycięzca walki Agit Kabayel - Herve Hubeaux o pas EBU ma obowiązek zmierzyć się w następnym pojedynku z Wachem. Ponieważ sądzę, że turecki Niemiec upora się z Afrobelgiem, to starcie z nim jawi się jako jakieś nieuchronne fatum dla naszego Wikinga. Oby chociaż kasa się zgadzała.
A co z Teperem w końcu? Wink Ja już się gubię.
Świat się kończy / zaczyna się mega cyrk. Wach podobno otrzymał od KSW propozycję walki z Pudzianowskim Big Grin Big Grin Big Grin
http://www.boxing.pl/forum/newsy/45191-m...a-ksw.html
To by było jeszcze gorsze zestawienie niż Mayweather-MacGregor na zasadach boksu. Pudzian robi wejście w nogi i wykańcza w parterze Wacha w 30 sekund
Oj coś nam stygną i wystygają ći naśi ćiężcy zawodnicy
Wawrzyk (wiadomo) , Szpilka nie może jakoś wyjść
do ringu , Wach odpada powoli i idzie do KSW
Źimnoch lada chwila może się pożegnać z
jakimi kolwiek marzeniami , ale i tak nie ma on
przyszłośći za dużej w HW.

Został nam powoli rzeczywiście tylko Izu .
I Kownacki. Wink
Cytat:- Kilka dni temu rozmawiałem z Martinem Lewandowskim, jednym z dwóch współwłaścicieli KSW. Zapytał mnie, jak zapatruję siebie na występy w klatce? Powiem więc, że stójkę mam opanowaną, ale z kolei zapasy są dla mnie rzeczą nową i gdybym w przyszłości zdecydował się na takowy występ, to musiałbym najpierw kilka miesięcy potrenować właśnie tę płaszczyznę i dopiero wtedy myśleć o wejściu do oktagonu. Póki co ten temat uważam za zamknięty i skupiam się na treningach bokserskich oraz kolejnej walce. Gdy będę kończył przygodę z boksem, wtedy poważnie rozważę karierę w MMA - mówi ponad dwumetrowy olbrzym. całość tutaj

A więc na razie, całe szczęście nie zobaczymy Mariusza w klatce. Wink
Miejmy nadzieje, że w ringu również.
Jest 9 w najnowszym rankingu WBC a więc jest szansa, że zobaczymy go w kolejnej dobrowolnej obronie Wildera.
Nie głupi pomysł dla Wacha, w boksie już nic nie ugra i wygląda na prawdę słabo. Jak się nie trafi jakiś title shot np. od Wildera czy Joshuy to powinien spróbować się w MMA, kasa pewnie przyzwoita, konsekwencje porażki o wiele mniejsze niż w boksie, może by podchodził do tego trochę mniej poważnie i wyciągnął kij z dupy. KSW to dobra opcja dla schyłkowych bokserów.
Przekierowanie