Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Walka Wacha ma trwac 6-8 rund, widac ze absolutnie przetarcie choc dziwi ze rywalem jest ktos w miare fajny a nie bum.
@Gogolius

To już wiadomo kto będzie rywalem ? Według mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w najlepszym razie będzie to Mollo.
Furmi vel. Furman z głównej w komentarzach na tekst "będzie bum" odpowiedział, że wcale nie i dość mocno się można zdziwić bo to całkiem niezłe nazwisko. Wątpie by była to próba szpanu, pewnie dowiedział się nieoficjalnie, ale jest umowa, że nazwisko ma zostać w tajemnicy bo mimo podpisanych kontraktów walka nie jest dograna na 100% ale na 99%.
Budżet gali w Dzierżonowie dźwignie gażę Wacha i w dodatku kogoś, komu płacić trzeba w obcej walucie z niezłym nazwiskiem? Czarno to widzę. Nazwisko to mają i Botha i Quezada i Danny Williams... Chauncy Welliver też ma nazwisko.
No, ale to naprawdę niewiele mówi, że "nie będzie bum". Pod tym stwierdzeniem może kryć się wielu pieściarzy o wątpliwej formie. Stawiam, że chodzi o jakiegoś 45 letniego boksera, który kiedyś tam o coś walczył. Może będzie to Mollo, może Briggs, może McCall. Choć pewnie tak jak pisze Sander za dużo by sobie wołali. Skończy się na Airichu ewentualnie Perkoviciu Więcej się nie spodziewam.
Jakby się skończyło na Airichiu bądź Perkoviciu to byłoby chyba na plus, nie? Smile
To ze nie bedzie bum mowi na tym ze nie bedzie to zaden Grozny Wegier, Niebezpieczny Lotysz czy Wybuchowy Slowak, ktorych mozna by sie spodziewac w 6 rundowej walce dla boksera po 2-letniej przerwie.

Ja stawiam na kogos w stylu Pali, Sprotta, moze jakis Mollo, Minto, Basile? Nazwisk pasujacych od groma Wink
(25-07-2014 10:10 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Już prędzej ja cudownie ozdrowieję z nieuleczalnej choroby, będę mógł wrócić do treningów i ważąc teraz 64 kg wystąpię w wadze ciężkiej niż zrobi to Wach. Mało tego, już prędzej Paul Williams i Magomed Abdusalamov wyjdą do ringuBig Grin

Czasem warto dwa razy przemyśleć co się pisze.
Pogadamy jak ta walka się odbędzie.
@Krzych
Na co chorujesz? jak powiedziało się A to wypadałoby powiedzieć B.
Przekierowanie