Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja nie rozumiem dlaczego na pretendenta wybrano akurat "Antywikinga"?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA O KURWA TAK TO SKOMENTUJE EBU CO ZA WSTYD
Za Kubrata nie będzie wielkiej kasy... Mariusz woli poczekać na większy wpierdziel, za większe pieniądze. Sportowo bez szans, a finansowo też nie powinno wyglądać to rewelacyjnie. EBU zbłaźniło się. Wach boksuje jak journeyman, sędziowie muszą mu pomagać w walce z cepiarzem spod dyskoteki Nascimento i co? Walka o mistrzostwo Europy Big Grin
Bułgarzy twierdzą, że walka się jednak odbędzie jesienią w Sofii.
Cytat:- W ciągu najbliższych kilkunastu godzin powinno wyjaśnić się, czy pięściarz Mariusz Wach (32-2, 17 KO) stoczy 35. zawodowy pojedynek na ringu w... Katarze. Gala nad Zatoką Perską miałaby odbyć się na przełomie listopada i grudnia, a "Wiking" byłby bohaterem walki wieczoru - informuje Gazeta Krakowska.

- Rzeczywiście istnieje taki temat, ale w tej chwili sprawa jeszcze nie jest przesądzona. W moim imieniu rozmowy prowadzi Andrzej Grajewski, ale formalnie nie mam żadnego promotora. W piątek ma wyjaśnić się, czy wystąpię na tej gali - komentuje sprawę "Wiking".

- Chodzi o walkę wieczoru, ale będę patrzył, żeby przeciwnik nie był za mocny. Najważniejsze, żeby chłopak sobie poboksował i na święta zarobił parę złotych - powiedział Andrzej Grajewski. http://www.boxing.pl/forum/newsy/43218-m...tarze.html
Przerażająca mentalność. Mógłby chociaż tego głośno nie mówić. Confused
Z tym Katarem to pewnie przekłamanie. Potem sprostują, że Wach ma katar i z tego powodu w tym roku już nie wystąpi.
(21-10-2016 02:49 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Z tym Katarem to pewnie przekłamanie. Potem sprostują, że Wach ma katar i z tego powodu w tym roku już nie wystąpi.

Hehehe Hugo to Ci się udało Big GrinBig GrinBig Grin
Mariusz Wach ostatnio bardzo mocno romansuje z rynkiem brytyjskim. Wielu go za to krytykuje ale moim zdaniem jeżeli chce mieć w miarę znośną emeryturę to na dziś dzień jest to najlepsza opcja - wkraść się w łaski Hearna i stacji brytyjskich.
Ja bym to zatytułował: "W poszukiwaniu ostatniej wypłaty" .
Pulew zwakował pas EBU, Wach z Kabayelem o tytuł?

Ciekaw jestem Waszej opinii na temat tego Kabayela. Ostatnio pokonał Lewandowskiego Christiana, całkiem solidnego prospekta.
Przekierowanie