Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wach v Briggs. Jestem za!
(27-07-2015 10:54 AM)Jerome napisał(a): [ -> ]Wach v Briggs. Jestem za!

No, Jerome jest za tą walką, więc kto wie, może jednak zaczną się negocjacje... Big Grin
Haha, no tak xD
Nie mówcie, to by było w jakiś sposób ciekawe ;]
Na pewno. Zdaję mi się, że Briggs chciałbym udowodnić Kliczce, że jest "mocniejszy" poprzez powalenie naszego Wikinga.
Briggs raczej chce sobie wygadać ostatnią wypłatę, wątpię żeby chciał podejmować jakieś wyzwania, bo jak przegra to będzie pozamiatane. Briggs jest już np piąty w rankingu WBA, więc już teraz może być bez problemu brany pod uwagę na rywala dla Wladimira. W Niemczech i tak wszystko się sprzeda, a po walkach z Pulevem, Jenningsem i Fury, czyli trzema walkami z top 5 wagi po rząd, nawet kibice wiedzący jaki poziom sportowy prezentuje dzisiaj Shannon mogliby Kliczce wybaczyć lżejszą walkę. Tym bardziej że taka lżejsza walka i tak przyjdzie, a już lepiej niech to będzie Briggs który wniesie trochę koloru w promocję niż kolejny Pianeta.
Mariusz Wach z prawami pretendenta.

Będzie numer, gdy to Wach zamiast na gali polsatu zawalczy o pas z Wildrem w Stanach. Wink
Rosjanie zapowiedzieli walkę Powietkin-Wach!

My tu krytykujemy Waszkę, za brak zdecydowania, za wieczne wahanie się, za odrzucanie kolejnych propozycji, a tu się okazuje, że on chyba wiedział co robił. Z Powietkinem na pewno zarobi więcej niż z Joshuą.
Wach bez szans, ale oby do walki wyszedł dobrze przygotowany to może wytrzyma cały dystans.
Oby doszło do tej walki, choć zacznę się cieszyć, jak obydwóch zobaczę w ringu Wink

Rosjanie wiedzą co robią - znają Wacha, bo ten był już na sparingach u Powietkina. Myślę, że trafnie oceniają potencjał Polaka, jako zawodnika bardzo twardego, wysokiego, ale nie stanowiącego wielkiego zagrożenia. W sam raz na przetarcie przed walką z Wilderem. Z chęcią zobaczę, jak Saszy będzie szło rozmontowywanie większego rywala.

Myślę, że w kontekście walki z Powietkinem, sparingi Wacha z Kliczką są zbędne, jak nie szkodliwe. Przecież na nich Mariusz zbierze znowu od groma bomb na głowę i zostawi w ringu trochę zdrowia.
uwierzę jak zobaczę Wacha w ringu z Povetkinem
Przekierowanie