Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Walka Wacha zgodnie z planem, tak przynajmniej podał Borek na Twitterze.
Mariusz przerwał milczenie,i już załatwione.Tongue Heh, nie no zarty zartami, ale z tego co pisal Osiak z PS, to Wilczewski bedzie skladal sprawe o podrzucenie tego towaru. Gdzie jest prawda? W tym skorumpowanym panstwie niczego nie mozna byc pewnym. W rodzinnym misateczku "Wilka", ani w klubie, ani w chalupie ponoc nic nie znalezli.

Laszczyk tez zawalczy. Teraz wszystko na glowie Piotraka, oby sie wywina z tej niecodziennej sytuacji.
Myślicie, że wpłynie to jakoś na psychikę Wacha i będzie miał przez to problemy również i w ringu?
Walker i tak już wychodzi tylko zebrać lanie. A nawet jak wyjdzie walczyć to co zrobi? Znokautuje Wacha?
Walker to już wrak, ale pierdyknięcie nadał ma niezłe, a nie wiemy jak z odpornością Wacha po laniu od Kliczki. Wach stosuje obronę a'la Rios więc na pewno coś wyłapie.
W każdym bądź razie cieszę się, że do tej walki dojdzie, bo lubię Wacha, wydaje się być takim "dobrodusznym olbrzymem". Wink

Zawodników już wypuszczono, zatrzymano jedynie trenera u którego oprócz amfy znaleziono również 5 naboi do pistoletu. Na pewno też nie była to rutynowa kontrola, ale faktycznie ktoś dał cynk policji. 3 radiowozy plus psy do niuchania narkoli na "rutynowe kontrole" nie jeżdżą. Wink Faktycznie taki numer mógł wywinąć ten Jonak jak sugerował Redd? Jeżeli to prawda to w środowisku będzie miał już przerąbane do końca kariery a może nawet i dalej. Dlatego nie chce mi się w to wierzyć, aby "zakapować" tylko dlatego, aby być gwiazdą wieczoru.
Nie no, redd przecież żartował Big Grin
@Wilczek, więcej dystansa musisz mieć Smile
Gmitruk może zastąpić jutro Piotra W. w narożniku.
Aha... rozumiem... Tongue
Wach z dobrą wagą, Walker upasiony ;/ Travis pewnie zaatakuje w pierwszej, a w drugiej zacznie oddychać rękawicami. Jestem trochę rozczarowany wagą Amerykanina.
Przekierowanie