Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jennings, umie wiecej od Wacha, a jedyne co czyni, ze dla mnie ta walka ma jakas niewiadoma, to duza roznica warunkow fizycznych. Lubie Jenningsa, ale Wacha tez da sie lubic. Bede wiec bezstronny, a co do szans, to dla Polaka, upatrywalbym ich w lucky punchu, ewentualnie w zameczeniu Amerykanina(jak wspomnial Redd)... tylko, czy Mariusz ze swoja aktywnoscia moze zameczyc Jenningsa? Faworytem dla mnie Amerykanin 70do30.
Jennings ma duży zasięg ramion i to może okazać się kluczowe w tej walce.Stawiam że Jennings łatwo obskoczy i wypunktuje Wacha.
Podobnie jak Bestia uważam że Jennings łatwo obskoczy Mariusza.Kluczem do zwycięstwa w tej walce będzie mobilność i zasięg Bryanta.
Uważam podobnie jak wy, że wygra Jennings, ale już cieszę się na tę walkę, bo może to być naprawdę ciekawe starcie.
Mariusz nie jest jednak bez szans, na pewno wytrwa pełny dystans, a Jennings to jednak nie Kliczko i trafic go można (tutaj mogą odegrać znaczną rolę warunki fizyczne). Dla mnie, jak pisałem, faworytem Bryant, ale nie skreślam Mariusza. 60-40.
Stawiam tutaj na Jenningsa.
Wach ma warunki - ok, ale korzysta z nich średnio. Jab na mocno przeciętnym poziomie. Koordynacja ruchowa, praca nóg? - słabiutko. Cios ma niezły ale żaden z niego puncher.
Jennings ma dość dobrą obronę i łatwo się ubić nie da. Ręce po zadanym ciosie szybko wracają na szczękę do tego szczelna i starannie ustawiana garda. Zasięg rąk imponujący. Trudno Wachowi będzie skontrować Bryanta bo zaraz po zadaniu serii robi krok w tył by po chwili znów natrzeć. Walczy uważnie nie podpala się. Balansować przy linach też potrafi czym góruje nad Polakiem. Stawiam wysoką decyzję na korzyść Amerykanina.
Skoro wszyscy obstawiacie łatwą wygraną Amerykanina to ja typuje KO na Jenningsie, w którejś z ostatnich rundSmile
Czy ten pojedynek jest pewny?
Ja także stawiam na Wacha. Wystarczy mu jeden cios.
Wygląda na to, że nici z walki Wach - Jennings. Jak ogłosił Kołodziej: "Wach nie chce podjąć walki". Eeh... trochę się bałem, że tak się to skończy.
Waszka obsrał zbroje Big GrinBig Grin
Przekierowanie