Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Maverick
Taktyka naprawdę kapitalna tylko, żeby Wachu się tego trzymał a nie najpierw wybrał Władimira. On i Kołodziej chyba jednak wiedzą, że jak zdobędą wakat to w starciu z młodszym bratem mają większą kasę no i prestiż bo kurde ale to jednak MISTRZOSTWO ŚWIATA HEAVYWEIGHT nie? hehe. No i niech Mariusz zanim zawalczy z Władem po zdobyciu pasa WBC da ok 2/3 walki z dobrymi rywalami tak aby go podbudować w świecie i żeby się policzył nieco jako ten Mistrz;pp

No i nieco offtopu. Mam nadzieję, że w ciągu roku ktoś będzie tym undisputed w HW bo tak naprawdę to dla mnie nie ma teraz Mistrza, są bracia ale nie chcą się bić ze sobą jako najlepsi no to trudno...
@Jerome

Też myślę, że on i Kołodziej wiedzą co robią, a co do tego co jeśli by zdobył pas WBC to wg mnie jedna dobrowolna obrona, a potem unifikacja, żeby niepotrzebnie nie ryzykować i nie stracić szansy na walkę życia Wink
@Maverick

Ok. Niech będzie czyli np teraz Austin, potem Boytsov, walka o wakat z kimś z nr 1 WBC (zakładam, że po pokonaniu Boytsova będzie chociaż 2), potem obrona z kimś znanym, dobrym ale raczej do ogrania (np Arreola) i na koniec walka z Władem o honor i pieniądze. No to ustalone ;]
Approved Smile
Pytanie, czy z tym celowaniem w WBC Wach się nie przeliczy - raz, że z czasem, dwa - że może WBC do walki o wakat wybierze kogoś innego..
Jeżeli ktoś z polskich zawodników ma szansę na zdobycie wakat WBC to nie jest to ani Mariusz Wach ani Tomasz Adamek tylko Artur ''Spinka'' Szpilka.

A teraz co do tematu to chyba nie sądzicie, że Mariusz jakimś cudem dopcha się do walki o wakat WBC? a nawet jeżeli to mówicie o tym tak jak by to była formalność... dla mnie Wach to jeszcze bardziej przereklamowany bokser niż Szpilka... serio. Bo kogo Mariusz pokonał żeby myśleć o mistrzowskim tytule? Fields?Gavern? dajcie spokój... niech on w końcu pokona kogoś z pierwszej 10 tak jak to zrobił Adamek przed walką o pas WBC i pokaże na co go na prawdę stać... aha i moim zdaniem Boytsov to nie jest jakiś tam szczebelek w karierze Wacha tylko poważna przeszkoda, przeszkoda, którą będzie Mariuszowi piekielnie ciężko przejść. A tak właściwie to skąd się wziął ten pomysł walki z Bojcowem? przecież to tylko widzi mi się Mariusza niż więcej.
@AdamekFightPL

Szpilka? Niby jak skoro w rankingach daleko a Vitek na emeryturę niedługo idzie, może nawet w tym roku a przy dobrych lotach do maja/czerwca przyszłego roku. Mariusz obecnie jest 4 w rankingu WBC. Boytsov jest bodajże wyżej a więc jak pokona pupila WBC Austina i Boytsova to bankowo ma te 2 miejsce w rankingu co najmniej. Austin do końca tego roku a Boytsov na początku następnego i szansa na wakujący tytuł jest duża. Szpilka w tym czasie ledwo do 10 WBC wejdzie. Jedyny inny scenariusz, to taki że Haye jakoś tego Vitka pokona i przetrzyma tytuł do walki z Władem a później to raczej cały świat się tylko oblizać będzie mógł na ten wakat.
(26-07-2012 08:43 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Jeżeli ktoś z polskich zawodników ma szansę na zdobycie wakat WBC to nie jest to ani Mariusz Wach ani Tomasz Adamek tylko Artur ''Spinka'' Szpilka.
Jakim cudem? Już całkowicie pomijam kwestię poziomu sportowego Szpilki i tak dalej. Po prostu nie zdąży do tego czasu wejść na stosunkowo wysokie miejsce rankingu WBC

(26-07-2012 08:43 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Bo kogo Mariusz pokonał żeby myśleć o mistrzowskim tytule?
To samo pytanie można odnieść do wielu innych bokserów, nie tylko polskich: kogo pokonał Charr, Sosnowski i tak dalej. Ot, "urok" WBC i boksu zawodowego.

(26-07-2012 08:43 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]A tak właściwie to skąd się wziął ten pomysł walki z Bojcowem? przecież to tylko widzi mi się Mariusza niż więcej.
No nie wiem, czy takie "widzi mi się" Wacha. Bo Mariusz, ale Kołodziej myśli o tym poważnie i chce doprowadzić do tej walki. I moim zdaniem są na to spore szanse.
@ AdamekFightPL
jeśli nie wierzysz, że wach się dopcha do walki o tytuł (osobiście sam nie jestem przekonany czy tak będzie, choć chciałbym), to na jakiej podstawie twierdzisz że szansę ma Szpilka??
Hehe, ludziska z tą Szpilką to była ironia oczywiście.

@Szakal
Charr to kompletna żenada, ale Sosnowski chociaż posiadał ten pas EBU Smile Chodziło mi raczej o to, że kogo pokonał Mariusz żeby miał chociaż podstawy do myślenia iż pokona Kliczkę. Fields czy Gavern to nie jest niestety poziom Kliczków. Jeżeli ten gość chce realnie myśleć o walce z Kliczko jako na prawdę walce o pas mistrza świata, który chce zdobyć to musi sprawdzić się z kimś z TOP10. A jak na razie to w każdym wywiadzie z Mariusze pada nazwisko Kliczko i ja się pytam z jakiej niby racji? mogę się założyć, że przed title shotem Wach nie zawalczy z nikim z TOP10 a sama walka z Kliczko będzie przypominała to odbytą we Wrocławiu...
Przekierowanie