Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I znowu mnie lewy barek napierdziela, zajebiście...
@BESTIA
Ehhh, kucharz ze mnie kiepski. Tak czy inaczej mieszać twaróg z mlekiem blenderem to też niezbyt dobry pomysł Big Grin jakbym podczas picia poczuł grudki sera to chyba bym się porzygał Big Grin autentiko.
RedHawk
Rzygnałbyś gdybys poczuł grudke?Ja zanim blendowałem tą miksture to wspomagałem się mikserem i po tym dopiero było grudek od ch*ja Tongue
Powiem więcej zanim miksowałem chudego z mlekiem to pierwszą metodą na szejka było ugniatanie sera z mlekiem lyżką Big Grin
Grudki wielkości raffaello(czy jakoś tak)i się piło to był hardkor.
Ps nie polecam mieszać mleka z jabłkami,gruszkami itp bo wam na papier do kibla nie starczy Big Grin
Organizm nie jest w stanie przyswoić jednorazowo więcej niż 50 g białka.
Obowiązkowo do białka muszą być węgle ,bo one gwarantują prawidłowe przyswajanie
(28-03-2014 11:11 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Powiem więcej zanim miksowałem chudego z mlekiem to pierwszą metodą na szejka było ugniatanie sera z mlekiem lyżką Big Grin
Grudki wielkości raffaello(czy jakoś tak)i się piło to był hardkor.
Ja tak do teraz robię RolleyesRolleyes .
@Joker
No to szacunek. Ja kiedyś nie wstrząsnąłem dobrze białka z mlekiem i zostały grudki. Jak mi jedna przez gardło przeleciała to myślałem, że zwrócę Big Grin

@pyra90
Nie ma czegoś takiego. Wszystko zależy od wagi ciała danego człowieka. Jeden potrzebuje więcej tego białka drugi mniej. Jeden może przyswoić maks. 30 g białka a drugi 70 g. A i tak w większości przypadków wszystko rozbija się o ilość posiłków. Jeżeli ktoś je 3-4 posiłki dziennie to całościowe zapotrzebowanie białka musi podzielić na te 3-4 posiłki.

Pamiętajmy też, że białko nigdzie nie ginie, nie gubi się. To co się nie przyswoi również zostanie strawione, ale organizm nie wykorzysta tego jako budulec mięśni a dodatkowe kalorie. Spotkałem się ostatnio z opinią - może ktoś kojarzy tego przyjaciela Roberta Burneiki, Michała Konowalskiego, który mówił, że tak na prawdę 1g białka na kilogram masy ciała w zupełności wystarcza do budowania tkanki mięśniowej. Dlaczego tak jest? ponieważ białko ciężko się trawi + musi przejść długi proces by NAPRAWDĘ budować tkankę mięśniową. Do tego dochodzi jeszcze cała masa jedzenia więc problem z trawieniem jest praktycznie murowany. Dla niego białko nie jest aż tak ważne, on stawia na kalorie z dobrych węgli i tłuszczy. Co o tym myślicie?
Ja myślę że 1,5-2 gram bialka na KMC na masie i 2,5 na redukcji spokojnie wystarczy.Jak slyszę 4 gram bialka na KMC to mi się śmiać chce tyle bialka to kulturyści mogą jeść.

Mi picie twarogu z mlekiem i grudkami też "niezbyt smakowalo":P.
@BESTIA
Więcej białka na redukcji? pierwsze słyszę Big Grin co do zawodowych kulturystów, pod względem jedzenia białka niczym nie różnią się od zwykłego przeciętnego chłopaka na diecie masowej.
Cytat:Więcej białka na redukcji? pierwsze słyszę
Ja zawsze więcej białka dawałem na redukcji.
[Obrazek: dieta.jpg]

Dieta The Rocka.
(29-03-2014 01:27 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]@BESTIA
Więcej białka na redukcji? pierwsze słyszę Big Grin co do zawodowych kulturystów, pod względem jedzenia białka niczym nie różnią się od zwykłego przeciętnego chłopaka na diecie masowej.

To dobrze słyszysz.
Zawodowi Kulturysci aplikują sobie końskie dawki HGH ,Insuliny i Anabolików ,nie muszą wieć dodatkowo obciążać organów większą podażą białka bo i tak rosną.
Kulturysci to banda oszustów .
Przekierowanie