Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W domu idzie zrobić praktycznie wszystko , jedynie z klatą jest duży problem .
Jak masz taki sprzet w domu, to spoko Joker. Ja nawet gdybym taki mial, to za chu... nie mialbym motywacji, i zapalu jak na silce.Wink Ale fakt, tak to juz mozna pocwiczyc.
BMH
Ja inaczej,nie mógłbym chodzić na siłke wśród nie znajomych chyba że z kumplami(choć Ci co ćwiczą mają swój sprzęt).Do tego karnety,dojazdy itp to nie dla mnie.A tak super sprawa kończe trening robie miche, biorę prysznic na momencie,wszystko pod ręką,wszystko elegancko Wink
Że tak spytam chłopaki jakie macie obciążenie na gryfie podczas wyciskania francuskiego w leżeniu i siadzie? Smile
(11-03-2014 07:52 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Że tak spytam chłopaki jakie macie obciążenie na gryfie podczas wyciskania francuskiego w leżeniu i siadzie? Smile

Zaczynam od 20 kg a kończę na 40.

Znacie dobre ćwiczenia stabilizujące pozycję?(wada postawy)
@Joker
25-40 kg , zależy od "stanu" łokci Smile .
Bestia
To odnośnie francuza w leżeniu? Smile
Joker
Tak, w siadzie nie robię zbyt często.
KrychuTMT
Łokcie strasznie łupią na tym ćwiczeniu.
Co trenujecie poza siłownią? Ja ostatnio zainteresowałem się core treningiem , szczególnie dlatego że wspomaga postawę co jest moim problemem(barki wypchnięte do przodu).Dodatkowo rozciąganie i boks 3 x w tygodniu, co prawda amatorsko, bo nie wiedzę większych plusów treningu u trenera co niczego mnie nie nauczy a chce 50 dych miesięcznie.
@BESTIA
Indoor Cycling. Przyjemny sposób treningu cardio.
Przekierowanie