Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Joker, Krychu
Słyszałem opinię, że nie wolno mieszać kreatyny z sokami. Mimo iż na opakowaniu mam informację, że mogę ją mieszać z wodą lub sokiem winogronowym. Najlepiej to robić po prostu z wodą. O co z tym wszystkim chodzi? czy aby kreatyna wymieszana z sokiem nie przyswaja się gorzej niż taka wymieszana z wodą?
Nie ma różnicy , z sokiem winogronowym możesz śmiało pić .Jeżeli masz jakieś wątpliwości to nie kombinuj tylko po prostu mieszaj z wodą.Smile
@KrychuTMT
Ale z takim kupionym w sklepie? Co myślisz o dosypywaniu kreatyny do klusków z serem?
Jeżeli nie zawierają one tłuszczy to możesz sobie dosypać , tylko nie wiem po co. Nie lepiej zjeść te kluski i wypić kreatynę wymieszaną z wodą?
Co do soku to tak , ze sklepu. Tylko zwróć uwagę aby to był sok a nie napój winogronowy.
Red Hawk nie mieszaj kretki z serem bo zawiera tłuszcz ktory spowalnia/hamuje wchłanianie.Pamietaj by nie jesc produktow zawierajacych tluszcze do polgodziny po spozyciu krety np wstajesz 6:00 bierzesz kreatyne 6:30 jesz sniadanie.

To samo po treningu zaraz po nim kreta poł godziny/godzina posilek po treningowy.
Po namowach zakupiłem Creatin Monohydrate (500 g), ale chciałbym jeszcze dokupić Bcaa 6400 (375 tab.).Czy może zamiast tego BCAA zakupić coś innego?

Moja dieta stosuję ją od 2 miesięcy.
Posiłek 1
Mleko 2% - 500 g
Płatki owsiane - 100g
Posiłek 2
Chleb razowy - 150 g
Szynka z piersi kurczaka - 100 g
Margaryna roślinna - 15 g
Posiłek 3
Shake białkowy własnej roboty
Twaróg chudy 250
Mleko 2% - też około 250 gram.Tongue
Posiłek 4
100g Ryżu białego + 100g piersi z kurczaka + brokuły
Posiłek 5
Spaghetti- Miseczka około 500g
Posiłek 6
Makaron - 150g
Ser biały – 125g
Oliwa z oliwek – 10g
@Bestia
Napisz godziny w których spożywasz posiłki , widzę że trochę do poprawy będzie.
@BESTIA
Ja jestem laikiem, ale moim zdaniem za dużo tego mleka, zwłaszcza, że pewnie masz na myśli takie kupione? ograniczaj je do minimum, albo w ogóle odstaw a zamiast mleka do płatków owsianych dodawaj wodę + kazeinę (najlepsza waniliowa). Dorzuć też więcej warzyw np. pomidor przy pierwszym posiłku. Nie wiem też dlaczego nie zjadasz jajek? no i jedz też jakieś owoce Big Grin banan po treningu się nadaje. Kurde, wymądrzam się a sam nie stosuje diety Big Grin jem co popadnie, ale i tak rosnę Big Grin
(08-10-2013 01:19 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Po namowach zakupiłem Creatin Monohydrate (500 g), ale chciałbym jeszcze dokupić Bcaa 6400 (375 tab.).Czy może zamiast tego BCAA zakupić coś innego?

Moja dieta stosuję ją od 2 miesięcy.
Posiłek 1
Mleko 2% - 500 g
Płatki owsiane - 100g
Strasznie ubogie śniadanie , proponuję dorzucić z 3-4 jajka(albo jajecznice) i warzywa
Posiłek 2
Chleb razowy - 150 g
Szynka z piersi kurczaka - 100 g
Margaryna roślinna - 15 g
Dorzuć warzywkaTongue
Posiłek 3
Shake białkowy własnej roboty
Twaróg chudy 250
Mleko 2% - też około 250 gram.Tongue
Jeżeli nie jest to przedtreningówka to może być
Posiłek 4
100g Ryżu białego + 100g piersi z kurczaka + brokuły
Jeżeli to przedtreningówka to dorzuć trochę więcej ryżu i kury, całkiem ok
Posiłek 5
Spaghetti- Miseczka około 500g
Brakuje mi tutaj źródła białka,jeżeli jest to posiłek po treningowy to dorzuć dwa banany
Posiłek 6
Makaron - 150g
Ser biały – 125g
Oliwa z oliwek – 10g
Po co węgle na noc?45 minut przed snem proponowałbym serek wiejski.

Moje rady.
Posiłek 1 6.00- zapomniałem chyba dopisać, w pierwszym posiłku tak jak napisałeś zjadam także jajecznicę z trzech jaj i tosta.
Posiłek 2 9.00
Posiłek 3 12.00-Jest to posiłek przed obiadem, gdy jestem w szkole.
Posiłek 4 15.00-Obiad.
Posiłek 5 18.00-Posiłek przed treningowy, źródłem białka jest mięso którego zazwyczaj daję około 100-150g
Posiłek 6 21.00-Posiłek po treningu.

A jak z aminokwasami.
Przekierowanie