Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po każdym treningu Smile
Słuchacie muzyki w trakcie treningu Tongue ?
@Krychu
No ba, chyba każdy to robi. Muzyka podczas treningu motywuje.
Ja jestem mega napaleńcem siłowni. Chodzilem kiedyś 2 lata. Potem przerwa ponad rok i znów zacząłem chodzić i tak już chodzę jakiś 4-5 miesiąc. Mam dużą wiedzę na temat suplementów, diety i treningu. Przy okazji studiuję dietetykę a niedługo będę robił kurs na instruktora kulturystyki. Gdybyście czegoś nie wiedzieli to pytajcie, bardzo chętnie pomogę a wiedzę mamSmile

Na wakacjach planuję wystartować w jakichś zawodach kulturystycznych.
Planuję na 3-4 miesiące przed zacząć redukcję.
@Crumb
W dwa lata zrobiłeś taką sylwetkę jak na awatarze?
@Crumb

Czemu przerwałeś treningi Tongue?
Zauważyłem Crumb. Ale nigdy nie miałem okazji spytać.
ten z awka to Ty ?Tongue
@RoyJonesJr
Taaak ten z avatara to ja ale to akurat forma sprzed 2 miesięcy, teraz obwody są większe a poziom tkanki tłuszczowej bardzo podobny.

@Redhawk / KrychuTMT
Szczerze mówiąc to zrobiłem taką formę w jakieś 15 miesięcy ale kolejne 7 stałem w miejscu bo miałem małą wiedzę i nie wiedziałem co robić dalej aby rosnąć. Sterydów nigdy nie chciałem tknąć więc to też nie był sposób. Przez te kolejen 7 miesięcy stałem w miejscu jeśli chodzi o wagę i obwody ale za to wciąż przeciążałem krzyż. W końcu nie mogłem wstać z łóżka z bólu. Pojechałem na pogotowie i lekarz zabronił siłowni i w ogóle sportu na 2 lata... Przepisał mi zastrzyki i kiedy ból ustał to miesiąc później już wróciłem na siłownię;p Na jakieś 3 miesiące i znów nie mogłem wstać z łóżka. Parę tabletek "opokan" i przerwa na ponad ROK.
Po ponad roku obiecałem sobie, że zrobię formę życia i właśnie teraz jestem w trakcie budowania tej formy życia ale prawdopodobnie po raz kolejny będę musiał pożegnać się z siłownią na dłuzszy czas co jest dla mnie cholernie dołujące. Ból krzyża znów powraca.
Jeśli ktoś jest ciekawy skąd się w ogóle wziął to odpowiem, że dźwigałem ogromne ciężary ignorując przy okazji poprawność wykonywania cwiczen. Teraz nawet gdy wykonuję ćwiczenia bardzo poprawnie technicznie nawet nie specjalnie dużymi ciężarami to krzyż i tak boli.
Gdyby nie ten krzyż to z moja wiedzą na temat siłowni na prawdę zrobiłbym genialną formę. Chociaż jak zdrowie pozwoli to na przyszłe wakacje bardzo chcę zrobić formę żcyia i wystąpić w zawodach kulturystycznych. Wtedy na pewno pochwalę się Wam zdjęciami.
Jeśli chcesz być kulturystą to ok ale gdybyś ćwiczył tak dla własnej przyjemności to Ty już na tej fotce jesteś za duży a jeszcze chciałbyś rosnąć..
Crumb ile w łapie.Albo ogólnie mógłbyś podać swoje wymiary?
Przekierowanie