Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Joker
Na redukcje split, FBW jedziesz na czym chcesz.
Bestio
A serii i powtórzeń więcej? Smile
Co to jest split a co to FBW, a zresztą od kiedy to sposób ćwiczenia różni się w zależności od tego czy jesteśmy na redukcji czy masie?
Nie ma różnicy, najważniejsza jest dieta oraz interwały/aeroby.
Bo mówio że na masie to duże ciężary i mało powtórzeń.Za to na redukcji male ciężarki i ostra napierniczanka...
@Krychu
O tuż to, nie wiem co Ci dwaj panowie rozkminiają.... może jeszcze napiszcie, że rzeźbę robi się małym ciężarem-dużą ilością powtórzeń, huh?

O kur*a Joker.... rzeźbę robi się dietą redukcyjną.... ten mit został już dawno obalony.

Mały ciężar a duża ilość powtórzeń jest dobra jeżeli chce się poprawić ''tężyznę'' mięśnia żeby był bardziej wytrzymały/twardy, ale to jest tzw. trening wytrzymałościowy taki jak np. stosują zawodnicy sportów walki.
Aha Smile
Kto słyszał o treningu izometrycznym?
@Joker
Ja, trening dobry jeżeli nie możesz ćwiczyć za pomocą ciężarów. Chodzi tu głównie o napinanie mięśni i tak jakby wizualizowanie poszczególnych ćwiczeń. To dobry trening dla BESTII, który teraz musi odpuścić siłownię. Takie coś utrzyma jego mięśnie w miarę dobrym stanie chociaż wiadomo siłki to nie zastąpi.
A wiec tak panowie, w lipcu zaczynam lekkie treningi.Chciałbym zebrać zapasyWink, bo akurat jestem przy kasie.Wcześniej stosowałem tylko kreatynę cały czas bez cykli i raz Stamina Booster.
Kreatyna mono, vitalmax był spoko i pozostanę przy nim.
http://www.sfd.pl/sklep/Vitalmax_Creatin...is224.html
Czasami nie miałem jak uzupełnić białka, a wiec przyda się powinno wystarczyć na 2 miesiące.
http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition...27092.html

To podstawa myślałem jeszcze nad gainerem na masę i BCAA.
Liczę na waszą pomoc.
@BESTIA
Absolutnie nie bierz tego białka. Nie dość, że izolat = drogi w chu* to jeszcze jest to ta firma, która lubi fałszować białka. Moim zdaniem najlepsze są te z firmy Trec czy Dymatize. Najlepiej jakiś koncentrat, Izolat jest dobry dla zawodowych kulturystów ze względu na mega szybką wchłanialność. Zamiast gainera lepiej weź bulk 50/50 (polecam ProfiMass ew. Mass XXL z Treca) a BCAA byłoby w Twoim przypadku mega zbawienne, ale podczas pobytu w szpitalu... oczywiście teraz też bo z tego co wiem nie ćwiczysz, BCAA działa antykatabolicznie więc będzie ''ratowało'' resztę mięśni.
Przekierowanie