Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo dobrze wyglądasz. Oby tak dalej. Fajny filmik - zwłaszcza, że Ty się znasz na montowaniu tych filmików.
Może kiedyś prześlę Ci jakieś materiały, narzucę ogólny zarys jak miałby filmik wyglądać, zapłacę Ci hajsy a Ty mi zmontujesz jakis kozacki filmik;d
Jak masz jakieś jeszcze filmiki to wrzucaj.
@Crumb
Ja nie jestem za bardzo zadowolony ze swojej sylwetki, chcę schudnąć i w końcu wziąć się za partię, której robienia najbardziej nienawidzę czyli brzuch bo ten u mnie - co tu dużo mówić, nie istnieje Big Grin. Jasne, jak będziesz chciał to coś Ci zmontuje, nie widzę problemu Smile

Różnie między nami bywało a przecież wspólne pasje powinny łączyć a nie dzielić zwłaszcza, że oprócz boksu naszą pasją jest również amatorska kulturystyka.
No nieźle panowie.
No dokładnie. Boks, kulturystyka, kobiety.
Bo ja niestety obracam się w środowisku alkoholików;d
Wczoraj po raz pierwszy się ogoliłem na klatce piersiowej i brzuchu - to było dla mnie zawsze strasznie pedalskie ale zostałem zmuszony jeśli chciałem ładnie się prezentować bez koszulki i powiem Ci, że NIEBO A ZIEMIA. Nie wiedziałem, że jestem taki wyrzeźbiony i że mam taki pocięty środek klatki. Polecam wszystkim włochaczom! Teraz pochodzę trochę na solarium też jak pedałek ale muszę bo będę miał sesję za 6 tygodni i muszę wyglądać jak najlepiej - zdjęcia wyjdą kozacko.
Fajnie .
A jak jesteście z wagą i wymiarami?
@Crumb
Ja z włosami na tułowiu nigdy nie miałem problemu, ale za to w innych miejscach mam ich zdecydowanie za dużo Big Grin. Solarka moim zdaniem nie jest pedalska, taki Michał Karmowski często uczęszcza na solarium, ciemniejsza skóra sprawia, że mięśnie są lepiej widoczne, a przecież ćwiczymy po to żeby jak najlepiej wyglądać, rzadko kto robi to po prostu z nudów czy zabicia czasu.

@pyra
Ja obecnie ważę 81-83 kg (w zależności od tego kiedy się ważę) przy wzroście 178-180 cm więc parę kilogramów nadwagi niby jest, ale to też zależy od proporcji tkanki tłuszczowej-mięśniowej a tej nigdy sobie nie mierzyłem, a chyba pora iść do jakiegoś dietetyka i sprawdzić.
Ja też 83 kg przy wzroście 183 cm.
Także podobni wymiarowo jesteśmy.
No dziś byłem pierwszy raz na solarium na 6 min. Jutro idę na 8 min. Od poniedzialku zacznę chodzić na 10 min co jakieś 2-3 dni będe chodził i jakoś 12 pażdziernika wrzucę zdjęcia z formy po skończonej redukcji.
@Crumb
Wagowo jesteś podobni, ale jeżeli chodzi o tkankę mięśniową a tłuszczową no to jest między nami przepaść, tak jak Ty wyglądasz teraz tak ja chce wyglądać docelowo. Te zwiększanie długości bycia w solarium o kilku minut to celowy zabieg? nie można od razu iść na 10 min? w sumie nie znam się na tym i nie za bardzo wiem.
Taak celowy.
Pierwsza wizyta w solarium to powinno być 5 minut. Sprawdzić jak Twój organizm zareaguje. Może jakieś uczulenie lub coś więc lebiej nie ryzykować dłużej.
Każda kolejna wizyta powinna być coraz to dłuższa ponieważ skóra też się przyzwyczaja i potrzeba "nowego bodzca" w postaci dluzszego czasu;d Zupełnie jak w siłowni gdzie trzeba miesniom nowych bodzcow dostarczac.
A poza tym jak na początku wrzuciłbyś sobie 12 min to poparzyłbyś się bo skóra jest blada. Wyjdziesz czerwony i tyle z tego będzie;d
Im bardziej stopniowo bedziemy się opalac i im więcej tygodni na to przeznaczać tym ładniejsza opalenizna powinna być.
Mogę się mylić ale to są informacje jakie zdobyłem czytając o solarium zanim się podjąłęm w nim opalać.
@Crumb
W solarium łapie Cie z dwóch stron naraz czy trzeba się obracać?
Przekierowanie