Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki Bestia Smile
A tu mój kumpel z którym pakuje na siłce,gość ma super efekty i teraz zaczyna mase a ja po vcld zaczynam też.
https://m.facebook.com/story.php?story_f...2&refid=17
Kreatyna daje pompę, pompuje wodę do mięśni, szkoda, że nie do głowy...
Legalny narkotyk...
Dobry ciężar chłopaszek dopierdolił na podciąganie sztangi Smile
Tak pozatym to 41 w łapie z czymś mi się to kojarzy.
Aha ojciec mi sztangi pozabierał a metke,tren,clen i wino wyrzucił do kibla-naogląda się w tvnie debila na kreatynie i bcaa i odrazu myśli że syn też leci na sterydach
(02-12-2014 07:47 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Dzięki Bestia Smile
A tu mój kumpel z którym pakuje na siłce,gość ma super efekty i teraz zaczyna mase a ja po vcld zaczynam też.
https://m.facebook.com/story.php?story_f...2&refid=17
Chce przybrać 40 kilo w 4 miesiące??? WTF Czy ja dobrze zrozumiałem? To chyba nie jest możliwe nawet na sterydach, a co dopiero na tych różnych odżywkach.

Uważacie, że jego ojciec słusznie się martwi o syna? Moim zdaniem jeżeli kolega Jokera taki narwany jest to prędzej czy później chwyci po sterydy. Raczej prędzej niż później.
No nawet jeśli by sięgnął to co?
Nie sądzę, aby ten koleś był rozgarniety, ale jeśli wiesz jak brać i bierzesz rozsądne dawki to nic nie powinno ci się stać. Ludzie umierali na sterydach bo walili kosmiczne dawki, albo z kokainą, wódką.Arni był na teście od 16 roku życia i żyje. Wiadomo, ze sterydy nie są dla wszystkich ludzie różnie na nie reagują.Jeden cykl to gra nie warta świeczki, jak wchodzisz w to to na dobre klika lat, ogromne wydatki, saidy itd.Kto chce niech się pakuje, dla mnie to głupota szczególnie gdy nie przygotowujemy się do zawodów, a robimy to na pokaz.
@Joker
tabele-kalorii.pl i lecisz. BESTIA nie wrzucaj mu diety, bo to nie tak działa.
Sam masz wyliczyć, ile potrzebujesz i ile chcesz, i przede wszystkim, co chcesz zjeść.
Bestia, ok, ale czy naprawdę jest możliwe przybrać na wadze w ciągu 4 miesięcy z 60kg do 100kg?
Nie jest możliwe. Ja w ciągu 3. miesięcy miałem prawie 10. kilo na 4700kcal. Nawet jakby jadł 10. tys kalorii dziennie, nie ma szans, bo kalorie są tylko kaloriami i jak człowiek ma max np 5000, nie ma różnicy czy wjebie 10. Ten człowiek "idzie pompa" jest śmieszny.

@Wilczek nie wierz we wszystko, co usłyszysz i zobaczysz Wink
Właśnie nie wierzę stąd też te pytania. Wink Ale jakąś wątpliwość kolega Jokera we mnie zasiał. Wink Pomyślałem, że ma może dostęp do dobrej chemii od przyjaciół z DDR Big Grin
http://www.sportowiec.org/eksperyment-kolorado
20 kg bez sterydów, tak jasne...
1 kg mięśnia w miesiąc, to mega wynik dla zaawansowanego na mega koksie.
30 kg w miesiąc raczej nie,na pewno nie. 10 kg da się zrobić w miesiąc, ale będzie to smalec, woda, a nie w miarę czysta masa. Na początku łatwo się tyje, później jest coraz ciężej.
Przekierowanie