Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie, jakie znacie tanie PRZEKĄSKI z dużą zawartością białka. Chodzi mi o różnego typu jogurty, serki wiejskie itd. Ja osobiście mogę polecić jogurt typu greckiego z piątnicy. W 100g (opakowanie ma 150) jest 7,7g białka czyli na opakowanie przypada jakieś 10g. Kosztuje mało bo 1,20 pln. Jeżeli chodzi o węglowodany 14,8g w tym 14,5 cukry. Inne tym podobne mają nawet po 20-40g cukru. Chyba się opłaca jeżeli ktoś nie jest na redukcji?
Serki wiejskie z Biedronki, od zawsze props.
Czy to jest normalne, że po intensywnych ćwiczeniach 2 razy dziennie brzuch mocno puchnie i jest bardzo wzdęty w okolicach od pępka w dół? Dzisiaj od rana wyglądam jakbym miał zaraz rodzić. I to w sumie od jakiegoś czasu się dzieje, ale ostatnimi czasy jeszcze mocniej. Zaczynam się martwić, że to może być jakaś przepuklina. Niby miałem USG miesiąc temu ale cholera wie... W ostatnich latach nie miałem takiego problemu i właśnie dlatego to jest jeszcze bardziej dziwne, że teraz tak mi się zaczęło nagle robić.
@Krzych
Z pewnością to nie jest normalne... a boli Cie w tym miejscu?

To najprawdopodobniej przepuklina brzuszna. Jak najszybciej skontaktuj sie z jakimś lekarzem, w takich przypadkach konieczna jest operacja.
Jak na razie mnie to nie boli, jedynie zakwasy. Jeszcze poczekam z tym lekarzem, tym bardziej, że to może być kolejna anomalia mojego zajebistego układu pokarmowego, który działa mniej więcej tak jak szkolenie w polskim boksie amatorskim, czyli marnieBig Grin Poczekam jeszcze do poniedziałku.

Po za tym żeby dostać jakąś sensowną pomoc a tym bardziej operację w Polsce to już trzeba na prawdę umierać. Jak do nich przyjdę z wzdętym brzuchem to wstawią mnie do kolejki do jakiegoś lekarza na za 2 lata i tyle z tego będzie.

Jak zacznie mnie boleć to po prostu wezwę karetkę, wtedy masz badania od ręki, USG, RTG, mocz, krew, wszystko w 4-5 godzin z wynikami. A jak pójdę do lekarza to się będę potem tłukł w kolejkach na każde badanie i zajmie mi to rok.
Zapotrzebowanie=TDEE
TDEE = BMR + TEA + TE 1. Podstawową przemianę materii(BMR):
BMR = (9.99 X 75 kg) + (6.25 X 180 cm) - (4.92 X 18) + 5 = 1905 kcal
2. Kalorię spalone podczas aktywności fizycznej(TEA):
Trening siłowy - 3 x 90 min x 9 + EPOC(3 x (7% z 1805 = 127)) =2430+ 381=2911 kcal
3. Wynik z punktu 2 dzielimy przez 7(dni tygodnia) = 2911:7=415 kcal
4. Sumujemy wyniki z punktu 1 i 3:
(BMR)1805 kcal + (TEA)415 kcal = 2220 kcal
5. Dodajemy NEAT:
2220 kcal + 800 kcal = 3020 kcal
6. Doliczamy efekt termiczny pożywienia (TEF)
3020 + TEF(10% z 3020 = 302) = 3020 + 302 = 3350 kcalF + NEAT

Dobrze obliczone??
Witam wszystkich.
Martwię się, że robię błąd ujawniając swoją tożsamość na tym forum ale mimo wszystko robię to ze względu na chęć pomocy właśnie WAM forumowiczom w sprawach kulturystyki oraz dietetyki.
Wrzucam swój filmik z treningu.Nie wiem czy mogę tutaj się tak zareklamować ale...
Jeżeli filmik wam się spodobał to zapraszam również do polubienia mojej strony na facebooku gdzie jest więcej materiału i z tygodnia na tydzień na pewno będzie go coraz więcej. Jeśli macie jakieś pytania związane z treningiem lub dietą śmiało możecie zadawać mi pytania na mailu lub na FB. Na każde na pewno odpowiem i pomogę.
Tutaj na forum nie bardzo mam czas się udzielać.
http://www.facebook.com/TrenerKamilPirog
Forma może nie jest w chwili obecnej najlepsza ale jakaś tam jest.
Na wakacje 2016 roku będzie idealnie. Jestem cierpliwy.
Pozdrawiam.
Przystojniak z Ciebie, taki trochę przy pakowany Łukasz Podolski Big Grin a tak na poważnie, to były wszystkie serie na barki? czy kręcić już po kilku seriach? ogólnie dobrze wyglądasz, do takiej mniej więcej sylwetki dążę. Aż mnie kusi żeby wstawić tutaj filmik ze swojego treningu, ale mimo wszystko przy Tobie wypadam blado (jeszcze! Big Grin)
Dawaj, wrzucaj. Chętnie zobaczę.
Po takich krótkich przerwach i po takiej intensywności nie trzeba mi było nic dodatkowego na barki. Dosłownie te 3 ćwiczenia i tyle.
Barki eksplodują.
Ja też na razie kiepsko ale tak jak powiedziałem - na 2016 rok bedzie dobrze!
@Crumb
Po długiej przerwie pewnie to wystarcza, ja przeważnie takie super serie robię pod koniec treningu żeby całkowicie dopompować i styrać dany mięsień. Ok, wrzucam filmik, tylko żeby nie było - ten Trec na początku to wiadomo - dla jaj, filmik stworzony dosłownie dla paru osób głównie dla nas ćwiczących. Mnie można poznać po pomarańczowej koszulce oraz czarnej z napisem Tomasz Adamek.Przekierowanie