Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bestia, dziękuję za radę ale ciężko mi się uczyć od Klokova ponieważ on bije na tych filmikach same rekordy (od 285 do 300 kg). Ja natomiast jestem początkujący, w październiku zaczyna się dopiero 3 miesiąc mojego chodzenia na siłownię. Podpatrywałem polskich instruktorów na youtube, ale jak kolega Pyra90 podał link i powiedział, że rady tego instruktora mogą się przyczynić do inwalidztwa to trochę zwątpiłem. Sam mam chory kręgosłup i nie chciałbym go jeszcze bardziej dobić. Właśnie zapisałem się na siłownię aby go podleczyć i słyszałem, że martwy ciąg jest bardzo dobrym ćwiczeniem na "zdrowienie" kręgosłupa, ale też i zarazem ryzykownym jeżeli się je źle wykonuje.
Koklyaev czy Klokov dzwigajac takie ciężary mają nienaganną technikę, sam zjebalem sobie biodra przy Mc.U mnie na siłowni krążki mają mała średnicę i ciężko było mi opuszczać do samego dołu, wiec opuszczalem sztangę 5 cm nad ziemia i znów podnosilem.Nieraz widziałem filmiki jak zawodowi kulturysci, kalecza MC odbijając sztangę od ziemi, lub robiąc klatę bez fazy Ekscentrycznej odbijając sztangę od klaty.
Tutaj masz dobry filmik co do martwego ciągu --> https://www.youtube.com/watch?v=f0bY-gp8uR8
Z ostatniego kolesia nieźle się pośmiałem.;p
Joker
Ja nigdy nie obliczam zapotrzebowania, jeśli wchodzę w dietę to trzymam białko 2-2.5 g tłuszcze 1-1,3 g ,a dodaje węgli co tydzień np 50 g jak nie idzie następne 50 g.
U mnie aktualnie leci: DT B-2,2g T-1,3g W 5-6g
DNT B-1.5g T-1g W 2-3g
Bestio ale jak pilnujesz kcal ?? :O
Normalnie sprawdzam etykietyTongue, zakładam wzór i według niego staram się jeść.
Panowie w mniejszej ilości chłopcy mam pytanie-
Skąd skombinować efedryne?Wyszła taka sytuacja że w 1,5 miecha musze zejść ok 8kg bez zbytniego straty mięśnia.Macie jakieś sprawdzone porady/dojścia jak załatwić?Jeżeli ktoś coś prosiłbym na priv chyba że możecie napisać tu.
Przekierowanie