Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"PROBOLIC – Ta zaawansowana mieszanka białka z soi, koncentratu białka, serwatkowego i kazeiny zawiera, wolno- średnio- i szybkoprzyswajalne aminokwasy pozwalając na szybką ale długotrwałą retencję azotu. Probolic dostarcza dużych ilości argininy, BCAA oraz ponad 5 gramów glutaminy w porcji, co pozwala mięśniom na pełną regenerację i niezahamowany wzrost."

Nigdy białka z soi, a ten bulk ma takowe białko, więc odpada.
@BESTIA
Ale w czym problem? masz tam 4 rodzaje białek w tym soje...
[Obrazek: Photo-of-the-Day-Dwayne-The-Rock-Johnson...15-Too.jpg]

DzikTongue
Kawał chłopa, ale dzikiem to on jest teraz.
A co sądzicie o cardio po treningu na masie?Nadwyżkę dać tak z 500 kcal, może to być dobry pomysl bo po treningu silowym, na cardio spalamy glownie tluszcz.
I co myślicie o Beta alanina?
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

Czytał to ktoś sporo ciekawych informacji i duuuuzo ciekawostek.
@BESTIA
Cardio jest wskazane po KAŻDYM treningu nie ważne czy na ''masie'' czy na redukcji. Pozbywamy się nadmiaru tłuszczu a budujemy czyste mięcho. To chyba w miarę logiczne. A co do Beta Alaniny, ogólnie nie wiem co to jest, wiem tylko jak działa. Miałem parę razy okazję wziąć przed treningówkę Iron Horse Iron Pump, w której jest aż 5mg wspomnianej ''betki''. Twarz, tył głowy, nogi, plecy przez kilka minut swędzą nie miłosiernie. Pamiętam jak pierwszy raz to wziąłem, jak zadziałało to wybiegłem z domu na trening. Moim zdaniem sama beta alanina za wiele nie daje, ale połączona z innymi składnikami jak najbardziej daje radę.

(25-05-2014 02:05 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Czytał to ktoś sporo ciekawych informacji i duuuuzo ciekawostek.

Polonistą nie jestem, ale w zasadzie wydaje mi się, że to to samo.
(19-05-2014 04:39 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Do obeznanych w temacie-
Jaki mieliście trening siłowy na redukcji?Ja ćwicze 3xhiit i 3xtrening taki jak na mase.Waże już 90 a teraz zabieram się na poważnie jeszcze clenburexin musze kupić.Docelowo waga 85/4kg.


Cytat:Clenbuterol, efedryna, sibutramina, adipex – droga na skróty I cudowne pigułki odchudzające? .

Stosowanie beta-mimetyków to świetny pomysł na uszkodzenie serca (potencjalny zawał) i inne powikłania zdrowotne. Jeśli masz za dużo tłuszczu – Twoje serce i tak wykonuje całą dobę nadmierną pracę. Większa masa mięśniowa = to także większa praca serca! Beta mimetyki – mogą znacząco przyspieszać akcję serca i zwiększać ciśnienie krwi!

Np. CLENBUTEROL (agonista beta-2) może wiązać się z uszkodzeniami serca – szczególnie u osób otyłych lub kulturystów:

Cytat:
Dwóch młodych kulturystów (wiek 18 i 22 lata) wylądowało na ostrym dyżurze z drgawkami, mdłościami, wymiotami, bólem w klatce piersiowej, tachykardią (mocno przyspieszoną akcją serca), nadmiernym poceniem po spożyciu clenbuterolu. U jednego z nich nieskuteczne okazały się blokery kanału beta i wapniowego. Oznaczono poziom troponiny (jest to białko budujące mięsień sercowy); podwyższony poziom oznacza uszkodzenie serca np. zawał, martwicę itd. Norma wynosi mniej niż 0.1 ng / ml (wg niektórych danych mniej niż 0.04 ng/ml). Jeden z młodych ludzi miał poziom troponiny wynoszący aż 4.71 ng/ml!
Źródło: Myocardial ischemia associated with clenbuterol abuse: report of two cases.

Wg badań CLENBUTEROL doprowadził do hospitalizacji 84% osób stosujących go bez przemyślenia skutków zdrowotnych:

Cytat:
W przeglądowym studium z Australii zbadano stosowanie clenbuterolu w latach 2004-2012. Przytoczono 63 przykłady, z drastycznym skokiem od 2008 roku (3) do 2012 (aż 27 przypadków). 35 doniesień ze szpitali, 2 od paramedyków, jeden od lekarza opieki rodzinnej, 21 z innych źródeł. 53 pacjentów z 63 (czyli 84%) wymagało hospitalizacji. Najczęstszym powodem zażywania clenbuterolu była chęć schudnięcia oraz zastosowania kulturystyczne. Najczęstsze skutki uboczne to tachykardia (24), zaburzenia pokarmowe (16) (wymioty) oraz skurcze (11).
Źródło: Med J Aust. 2014 Mar 3;200(4):219-21. Clenbuterol toxicity: a NSW poisons information centre experience.
BESTIA
Nie żebym się przypierniczał ale clenburexin to chyba nie to samo co clenbuterol...
Ale dziękuje za to że troszcysz się o moje zdrowie Wink
Ale gafa, już czytać nie umiem hehe.

Trafilem na reklamę wlaśnie tego clenburexin na Bo

http://www.bokser.org/content/2009/06/29.../index.jsp
Przekierowanie