Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Roy Co do krety to się zgadzam . Dlaczego preferujesz interwały ?
@Krychu
A jak biorę monohydrat to podleje?
(19-09-2013 07:53 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]@Krychu
A jak biorę monohydrat to podleje?

Zależy od organizmu , ale tak może cie podlać .Tak jak wspomniałem ja i RJJ kreatyna jest zbędna przy redukcji , zamiast kreatyny lepiej kup kurczakaBig Grin
@KrychuMTMT
Ale ja nie skupiam się na redukcji. O wiele łatwiej będzie mi to zrobić gdy zrobi się ciepło. Teraz chce zbudować jak największą masę mięśniową.
(19-09-2013 07:52 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]@Roy Co do krety to się zgadzam . Dlaczego preferujesz interwały ?

Sprawdzone przeze mnie Wink
te 25minut treningu rozkręca metabolizm na maksa, oczy dosłownie całe czarne i spalasz tłuszcz nie mal przy każdym wysiłku kiedy nawet wyrzucasz smieci! Polecam spacery i marsze po każdym treningu Dodatkowo świetnie poprawiają wydolnośc.
Aeroby też są oczywiście świetnym wyjsciem tylko należy pamiętać że tłuszcz spala sie po 30minutach biegu a nie ciągłego truchtu a fat schodzi głównie z nóg bo miejscowe spalanie nie istnieje.
Interwałów nie należy łączyć z siłką. zasada numer 1. bo szkoda mięśniSmile

RedHawk
To czego Ty właściwie chcesz? piszesz o jednym a potem o drugim Tongue
i co ma pogoda do odchudzania misiu kolorowy ?
Tongue

ide na meczykSmile
@RedHawk

No to teraz zajmij się treningiem ,jedzonkiem ( proporcje gdzieś rozpisałem ) no i kreatynkę na masie możesz śmiało brać 5 g przed śniadaniem i 5g zaraz po treningu , w dni nie treningowe 5 g przed śniadaniem i 5g w ciągu dnia

@Roy
Interwały są piękne , sam kiedyś troszkę próbowałem i byłem wykończony ! Aeroby są dobre jeśli chodzi o fat i jeśli ktoś łatwo go łapie może je włączyć do treningu masowego !
A co panowie polecacie na masę? tak z 3-4 kg pasowało by mi przybrać.Gainery i trochę kreatyny wystarczy? bo sztangi hantle,drążki i tego typu rzeczy leżą i się kurzą,bo jakoś przy boksie nie było czasu nic podnosić.
Ja mam problem właśnie z łapamiTongue, nogi od biegania i piłki się wyrobiły.Jak byłem młodszy to robiłem dużo pompek wiec klata też dobrze rozbudowana, a plecy od drążka.Ogólnie korpus mam bardzo rozbudowany, katuje łapy, ale efekty są mało zadowalająceUndecided.

EDIT. Czy kreatyna może działać negatywnie na nerki??
(19-09-2013 09:47 PM)terq napisał(a): [ -> ]A co panowie polecacie na masę? tak z 3-4 kg pasowało by mi przybrać.Gainery i trochę kreatyny wystarczy? bo sztangi hantle,drążki i tego typu rzeczy leżą i się kurzą,bo jakoś przy boksie nie było czasu nic podnosić.

Białko to główny budulec mięsniowy. "Gainery"to głównie węgle i niewielka ilośc białka.
żryj kurczoka,jajca,ryby i sery białe najlpeiej na kolacje.
Nie zapominając o węglach ryże,makarony,płatki owsiane itp. Wink
@Bestia
Kreatyna nie ma negatywnego wpływu na nerki

Jakie ćwiczenia wykonujesz na biceps/triceps ? co ile zmieniasz plan ?
Przekierowanie