Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No to chyba się pochwalę jednak, bo to jakiś przełom i absolutne wykonanie założenia, jakie sobie zakładałem w kwietniu Smile Dzisiaj na wadze u dietetyka 99.3 kg., pierwszy raz zszedłem poniżej 100 kg pewnie od czasów podstawówki. Mega sprawa dla mnie! To był mój cel, jak zaczynałem się odchudzać. Sam jestem w szoku, że mi się to udało, nie wierzyłem.

Ale jedziemy dalej, nie po to przecież dietetyka opłacałem na 4 miesiące, żeby kończyć po dwóch tygodniach Big Grin Kolejny cel - kategoria cruiser. Trzymajcie kciuki!
Kuba gratulacje, a możesz przypomnieć ile masz wzrostu? Bo z drugiej strony obyś się nie zapędził i w przyszłości nie został skoczkiem narciarskim. Big Grin
178 cm., jeszcze i tak sporo kilogramów nadwagi Sad
Bardzo chętnie bym wziął od Ciebie 10kg, bo sam ważę 70 i mam problem z przybraniem. Wink
BOKS ja tak całe młodzieńcze życie miałem, że nie potrafiłem przytyć i pragnąłem od innych paru kilogramów. Niestety przed 40 moje marzenia zaczęły się spełniać i teraz sam bym się pozbył paru kilogramów. Szczególnie tych z brzucha. Wink

Kuba to faktycznie jeszcze trochę Ci brakuje. Powodzenia!
No sporo brakuje, ale przecież naraz nie da się zrzucić 20 lat totalnego zapuszczenia Big Grin A ze 135 kg. zejść do 99 kg to duży progres. Inna kondycja fizyczna, ale szczerze powiem też, że psychiczna, która tak naprawdę jest jeszcze ważniejsza.
Ale sami przyznacie, że nie jest fajne, jak się spotykacie z dziewczynami, i się okazuje, że one są szersze od was. Big Grin
Kiedyś ciężko było mi znaleźć taki okaz Big Grin Big Grin
No domyślam się. Big Grin Jednak fajniej czuć się przy takiej tym większym, a nie jak wykałaczka. Wink Chociaż i tak już jest trochę lepiej.
Jak naprawić sobie rotatory barków, bo od lat z tym chujstwem się użeram Sad. Kurwa skończy się tak, że zostanie mi tylko samo bieganie ( jak teraz) czego bardzo bym nie chciał Sad.
Przekierowanie