Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-05-2017 10:14 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Oficjalnie, pierwsza dobra walka Balskiego jaką oglądam. Zdecydowanie jest dzisiaj najlepszy w karierze.

Chciałem napisać to samo. Wink

Uparty ten Ukrainiec.
"Mariusza Masternaka..." Wink Kostyra. Cieślaka nie wymienił w czołówce cruiser PL.
Trochę się zmęczył Balski tymi pierwszymi 5 rundami. 6 i 7 już nie tak szybkie, choć też na jego konto.

Ale strzał!
Brawo Balski, pokazał dziś naprawdę dobry boks. Wreszcie powściągnął emocje, zaboksował na luzie i bardzo pewnie poradził sobie z Ukraińcem. Dobry prognostyk przed pojedynkiem z Meroro.
Bałem się o te pajacowanie w 8. rundzie, ale jednak dalej był skupiony i chyba po prostu wiedział, że może sobie na to pozwolić. Tą walką Adam bardzo wiele zyskał. Super show w walce wieczoru. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się drugim Cieślakiem.
Bardzo dobry występ Balskiego na tle wolnego, kiepskiego technicznie, ale silnego fizycznie Ukraińca. Nokaut imponujący. Przy okazji wypada pogratulować też Wilczewskiemu. Jako trener zaczyna rokować nadzieje na przyszłość.




Beka z typa/z typem. xd
Rywal Siwego na sobotnią galę.
http://boxrec.com/boxer/729484

Toż to jakiś rekord świata. 5 maja 2016 roku ważył 99 kg, a miesiąc później już ... 16 kilo więcej! Od sierpnia do września ... przytył kolejne 20 kilo! W marcu tego roku ważył już 141 kg. Jest to w ogóle możliwe fizycznie, żeby tyć około 0,5 kg na dzień? Chyba, że coś nie tak z tymi wcześniejszymi wagami.
Nie wiem ile waży na tym zdjęciu z boxreca ale strasznie tam wygląda. Szkoda, że jeszcze nie wiadomo z kim zmierzy się Główka.
Może po prostu tak przygotowywał się do konkretnego? Tutaj stwierdził, że musi być chudy, to zrzucił parę kilo, potem stwierdził, że tu przyda mu się masa, to ją przybrał. Ja tu widzę pełen profesjonalizm, a wy szkalujecie chłopaka Sad
Przekierowanie