Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Boks pań stoi na bardzo bardzo niskim poziomie, skąd Tymex te rywalki wyciąga?
Pańie z podwójnymi etatami wyglądają jakby pierwszy raz miały rękawice założone,
Piątkowska która nota bene lubię, zdobyła pas mistrzyni Europy bardzo łatwo,
Brodnicka jeszcze łatwiej, wiele pań ma wate w rękawicach, nikt oczywiście
nie będzie tego tłumaczył w ten sposób " Bo to są Kobiety"
pod koniec lat dziewięćdziesiątych i początek drugiego tysiąclecia
było wiele pań z bardzo wysokimi współczynnikami nokautòw
niektóre z tamtych mistrzyń (jak patrze w statystyki bo ogólnie to
nigdy boks pań mnie nie interesował, no może zdarzyło się kilka razy
zobaczyć w akcji Laile Ali) były kobiecymi odpowiednikami Gołowkina
miały zera w rekordach, teraz tego nie ma , gdzie są Amerykanki ja śie
pytam? Wybrały sporty motorowe ? No jest Cecylia obecna dominatorka
czarnoskóra na podobe norweżka myślę że Cecylia obie polskie zawodniczki
na ten czas robi jednego wieczoru, jedna pod drugiej.

W czasach o których wspominałem takie zawodniczki jak Piątkowska
czy Brodnicka tym bardziej, nie istniały by na ringach zawodowych,
nie było by tak łatwiòtkich szans na pasy jak to jest teraz, taki
pas jak Female WBC można wyłapać na wystawie sklepowej
w Malborku , w eterze były wtedy nasze naprawdę twarde
zawdodniczki Guzowska czy Rylik.
http://www.bokser.org/content/2016/09/26.../index.jsp

Była zbroja, hahaha co za żenada.
Rany, ja myslalem ze to ladna czesc spodenek a to faktycznie jest ochrona.... o sorry xD.to juz nawet nie jest smieszne
Przepisy sa az tak liberalne?
Komentarze pod zdjęciami też dobre. xd
Jakby Ewcia walczyła w strojach których występują podczas ceremonii ważenia to jej walki miałyby z pewnością dużo wyższą oglądalność Wink.
Niedługo może kask założy, i nikt nie będzie miał problemów z tym, oj Kleo Kleo para
Nie rozumiem dlaczego Kołodziej dostaje kolejną szansę walki o pas. Tym razem o EBU z Kuczerem. Jest w jakiejś 15 najlepszych Europejczyków cruiser, czy co? Zresztą takie pchanie się do ringu z Kuczerem to dla Pawła prośba o kłopoty. Poważne kłopoty... Na cholerę Kuczerowi Polak? Przecież jego ostatnia walka była bardzo, bardzo łatwa. Teraz chce na podobnym poziomie czy też może liczy, że Kołodziej to poważne wyzwanie? W końcu tylko jedna porażka i to z kim! Z samym Lebiediewem. A może Ukrainiec chce tak korespondencyjnie zmierzyć się z Rosjaninem? Pokazać, że jest w stanie jeszcze szybciej oklepać Polskiego Harnasia?
Dla Kuczera Kołodziej to łatwy łup, który można dobrze opakować i sprzedać. Były pretendent do mistrzowskiego pasa WBA z bilansem 34(19)-1(1) wygląda na pozór jak bardzo atrakcyjny rywal. Dla Kołodzieja argumentem jest kasa, być może ostatnia w życiu w roli aktywnego zawodnika. Z tym, że ja się o niego trochę boję. Nie chodzi o wynik (z góry wiadomo, że będzie ko na Harnasiu), ale o zdrowie. Kuczer dysponuje potężnym uderzeniem i jak Polak stanie do walki kompletnie nieprzygotowany (a na to niestety się zanosi), to może oberwać bardzo mocno. Nie chciałbym oglądać Kołodzieja wynoszonego z ringu na noszach.
Pindera ostatnio ostro ale trafnie się wypowiedział na temat tej walki, twierdząc że Kołodziej zrozumiał że się nie nadaje do boksu na najwyższym poziomie i szuka strzału życia.
W sumie tak narzekamy na takie pompowanie balonów, ale chyba całkiem niezłe życie mają/mieli takie Kołodzieje u Wasilewskiego. Kilka(naście) lat boksowania na małym ryzyku, fame i hajs wpływający regularnie na konto.
Nie ma źle Wink
Polsat rzucił focha na Izu i jutrzejszej walki trzeba będzie szukać na streamach :/
Przekierowanie