Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28-05-2016 08:26 PM)redd napisał(a): [ -> ]57-57? Nieźle, nieźle...
Tak punktował Eugeniusz Tuszynski. Co ciekawe w pozostałych walkach już tak się "nie wyróżniał" i punktował poprawnie.
Cieślak i Diablo klasa, propsuje mocno. Co do Zimnocha to GG WP remisowa walka z bumem, najlepszym z tego wszystkiego był trash talk Krzyśka po angielsku, płakałem ze śmiechu 10 min.
[Obrazek: 13322086_985404401579356_160011020373102...e=57D8EDAC]

też tak uważam.
Nie mogę znaleźć w sieci walk Zimnocha i Stępnia. Są gdzieś dostępne?
Znalazłem jedynie skrót walki Zimnoch vs Airich.

Stępnia dalej nic nie ma. Nawet skrótu.
20 sierpnia na gali w Międzyzdrojach Kamil Szeremeta zawalczy z niezłym nazwiskiem, mianowicie z Kassim Ouma.

Walka może być bardzo fajna, choć raczej nie zanosi się na nokaut. Wink
Po tym co Ouma pokazał z GGG (świetna walka) to ma dla mnie mega szacun.
Fajny rywal dla Szeremety.
Nazwisko ok, tylko co dziś prezentuje Ouma to już dla mnie zagadka, ale raczej nic specjalnego. Walka z GGG była wieki temu.
Myślę, ze Szeremete trzeba stawiać w roli zdecydowanego faworyta.
Kassim Ouma ma być rywalem Kamila Szeremety 20 sierpnia w Międzyzdrojach. Bardzo solidny sprawdzian dla Polaka, Ouma to naprawdę doświadczony gracz, bliskie walki z Rosadko i Bundrage to co prawda melodia przeszłości, ale zawsze cieszy jak taki zawodnik przyjeżdża do Polski. No i nie zapominajmy, że jako jeden z nielicznych przetrwał z GGG 10 rund.
Ouma dał Gołowkinowi najtrudniejszą walkę w karierze, choć było to wieki temu. Tam GGG przegrał kilka rund, zebrał sporo ciosów i musiał naprawdę solidnie nagimnastykować się, by przełamać przeciwnika. Była to bardzo fajna potyczka, trochę już dzisiaj zapomniana. Mam nadzieję, że cokolwiek z Oumy jeszcze zostało i będzie stanowił jakikolwiek test dla Szeremety.

Mnie z kolei niepokoi, że chodzą słuchy o walce Wawrzyk vs Siwy. Nie widzę jakiegokolwiek sensu tego pojedynku.
Przekierowanie