Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(13-03-2018 11:17 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Lada dzień potwierdzony zostanie znacznie poważniejszy w skutkach transfer – z Polsatu do TVP przeniesie się kierowana przez
Andrzeja Wasilewskiego grupa Sferis Knockout Promotion i wchodzący w jej skład pięściarze – z Arturem Szpilką, Krzysztofem
Głowackim i Krzysztofem Diablo Włodarczykiem na czele. "

http://weszlo.com/2018/03/13/rozwod-rewo...zawodowym/

U konkurencji jest już potwierdzenie, w piątek ma zostać podpisana umowa z TVP.
Dobry pomysł, większa dostępność walk dla ludzi,
tvp sport ma być niedługo na multipleksie naziemnej
telewizji.
B. dobrze. Konkurencja to właśnie to, czego polski boks potrzebował. Mam nadzieję, że nie będzie już takiego monopolu, jak dawniej - promotor mógł zorganizować galę z Czechami i Węgrami, pozostając zupełnie impregnowany na krytykę.

Byłoby b. fajnie, gdyby udawało się pokazywać 1-2 walki w otwartym paśmie.
Będą pokazywać całe galę, bo kanał tvp sport hd już przed mundialem w dvb-t, jak to Kurski
mówi.
O współpracy Wasyla i TVP:
Cytat:- Chcemy odbudować polski boks, nie tylko zawodowy, ale także olimpijski. Chcemy, żeby na antenach Telewizji Polskiej boksowali wszyscy najlepsi polscy pięściarze. Boks u nas będzie za darmo, bez dodatkowych opłat, w internecie, aplikacji oraz telewizji - powiedział Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport.

Nie chcę zapeszać, ale to bardzo dobry znak - wydaje się, że wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy.
Pisałem już o tym kiedyś. Im mniej boksu w polsacie tym lepiej dla...boksu - dyscypliny, zawodników, kibiców i w konsekwencji promotorów. Dziś boks w Polsce jest dyscypliną niszową dzięki właśnie wieloletniej polsatowskiej polityce pokazywania dyscypliny w pasmach kodowanych bądź za dodatkową złodziejską opłatą. Zbieramy tego owoce. Czas na normalność.
Umowa będzie obowiązywała do końca 2021 roku i obejmuje 32 gale bokserskie, nie tylko z udziałem polskich zawodników. Pojedynki będą pokazywane na antenie TVP Sport, za pośrednictwem portalu sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Z kolei walki wieczoru naszych pięściarzy będą transmitowane w otwartym kanale TVP.
Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (54-4-1, 38 KO) rozpoczął
przygotowania do kolejnego zawodowego występu. "Diablo" w lutym szybko wygrał przed czasem z
Adamem Gadajewem, jednak zapowiada, że jego najbliższy rywal powinien być dla niego dużo
poważniejszym wyzwaniem. Pięściarz grupy KnockOut Promotions zdradził, że prawdopodobnie
będzie to zawodnik z Nigerii
(24-03-2018 02:18 AM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (54-4-1, 38 KO) rozpoczął
przygotowania do kolejnego zawodowego występu. "Diablo" w lutym szybko wygrał przed czasem z
Adamem Gadajewem, jednak zapowiada, że jego najbliższy rywal powinien być dla niego dużo
poważniejszym wyzwaniem. Pięściarz grupy KnockOut Promotions zdradził, że prawdopodobnie
będzie to zawodnik z Nigerii

Coraz pewniejsza walka Diablo - Kayode.
Przekierowanie